17.08.2007, DENÍK - Ondrej Dudáš

Rzeszoto se k jihlavskému týmu připojí příští týden

Rzeszoto se k jihlavskému týmu připojí příští týdenŽILINA - Jihlavský gólman Branislav Rzeszoto se vrací na hřiště. Slovenský fotbalista, který si v dubnu přetrhl achilovku, by se měl k druholigovému týmu připojit příští týden. „Ještě mě čeká nějaké vyšetření a ve středu bych měl dorazit do Jihlavy,“ plánuje Rzeszoto.

 
Návrat do branky ale po komplikovaném zranění nechce nijak uspěchat. „Tak dva tři týdny budu trénovat individuálně. Poté bych se mohl zapojit naplno,“ prozradil jednatřicetiletý gólman Vysočiny.

Přípravu v podobě lehkého vyklusávání a nabírání kondice už prý zahájil doma na Slovensku.

„Už čtrnáct dní se snažím nějakým způsobem sám postupně dohánět tréninkové manko, takže úplně naostro do toho zápřahu neskočím,“ dodal Rzeszoto.

 
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu