15.08.2008, DENÍK - Redakce

Rezek by rád dostal šanci

Rezek by rád dostal šanciJIHLAVA - Proti „svému“ Slovácku - klubu, kde se naučil hrát fotbal, bude dnes stát mladý obránce Jakub Rezek – jedna z letních posil Vysočiny. Pro odchovance uherskohradišťského fotbalu, který ale do celku přišel z Varnsdorfu, bude mít utkání zvláštní příchuť.

 
 „Určitě to bude zajímavé. Mám ve Slovácku spoustu kamarádů, se kterými jsem strávil několik let. Ještě zajímavější by to pro mě ale bylo, kdybych se dostal na hřiště,“ míní dvaadvacetiletý fotbalista, který zároveň přiznává, že v celotýdenní přípravě na utkání se pro něj nic neměnilo.

Jihlavský stoper neopomenul své bývalé spoluhráče kontaktovat a trochu je popíchnout. „Něco tam proběhlo, ale všechno v rámci slušnosti. Volal jsem si třeba s Petrem Stýskalou, se kterým jsem byl čtyři roky na intru. Ale kluků, se kterými jsem mluvil, bylo víc.“

Své současné fotbalové spolubojovníky teprve vyhecuje. „K tomu dojde dneska (ve čtvrtek – pozn. autora) nebo až před zápasem. Budu to muset probrat s trenérem Markem, protože ještě nemám moc zkušeností, čím kluky motivovat.

Vidím to na nějaké chlebíčky,“ prozrazuje Rezek.

Ten se s koučem o dnešním soupeři bavil, ale co konkrétně probírali, prozradit nechtěl.

 
Aktuálně

Starší dorost zvládl duel ve Frýdku-Místku a stoupá tabulkou

Starší dorost zvítězil v náročném utkání na půdě Frýdku-Místku 0:2 (0:2) a připsal si tak druhou důležitou výhru během tří dnů. Naši mladíci se tak na tři body přiblížili postupové pozici. Branky v rychlém sledu stříleli Tomáš Franěk a Lukáš Fila. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu