01.08.2007, Miroslav Fuks

Ředitel FC Vysočina před startem ligy předstoupí před fanoušky

Ředitel FC Vysočina před startem ligy předstoupí před fanouškyTradiční předzvěstí nadcházející fotbalové sezóny je vedle autogramiády hráčů, oficiální tiskové konference či fotografování mužstva i beseda ředitele FC Vysočina Ing. Zdeňka Tulise. Ta tentokráte proběhne den před domácím druholigovým výkopem ve čtvrtek 2. srpna od 18:00 hodin ve VIP prostorách FC Vysočina. Dotazům fanoušků bude tentokráte čelit i nový sportovní manažer klubu Zdeněk Šmýd.

 
Dodejme, že v týdnu před startem ligy bude jihlavský klub z hlediska své propagace velmi aktivní. Krom tohoto setkání s fanoušky proběhne v úterý 31. července již zmíněná autogramiáda hráčů a navíc do ulic a atraktivních míst Jihlavy vyrazí populární klubový maskot Ježour. Ten bude od úterý do čtvrtka na náměstí, Vodním ráji, v ZOO či hypermarketu Hypernova rozdávat klubové propagační letáky a dokonce i lístky na atraktivní podzimní premiéru proti 1.HFK Olomouc! Se svým týmem vyrazí i v sobotu na pohárový duel do Třebíče.
 
Aktuálně

Aleš Křeček: Utkání v horkém počasí sneslo slušné parametry

Fotbalová Vysočina a spolu s ní nový trenérský tým i několik nováčků v kádru má za sebou úvodní duel velmi krátké letní přípravy na nový soutěžní ročník. Jihlavský obměněný celek proti nováčkovi I. ligy z Pardubic herně rozhodně obstál, ovšem nakonec odjel nejtěsněji poražen. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu