08.11.2019, Miroslav Fuks

Radim Kučera: Věřil jsem, že drama nepřipustíme

Radim Kučera: Věřil jsem, že drama nepřipustímeVysočina dnes završila první polovinu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v ročníku 2019/20 tím nejlepším způsobem – přesvědčivou výhrou nad Vlašimí. Tříbodovým ziskem zároveň potvrdila svoji skvělou 100% domácí bilanci v sezóně. Po osmé domácí výhře v řadě byl kouč Radim Kučera očividně dobře naložen.

 

„Duel se mi samozřejmě hodnotí pozitivně. Jedinou kaňkou je, že jsme Luďovi neudrželi čisté konto. Šli jsme za výhrou a měli jsme velice dobrý vstup do utkání. Ujali jsme se vedení díky brance Zoubeleho a druhou branku přidal Smejkal, který měl už předtím tři velmi dobré šance na skórování. Dalo nás to do klidu, ale se závěrem prvního dějství jsem nebyl spokojen, protože jsme ho nedohrávali dobře. Jako bychom trochu vypnuli a koledovali si o inkasovaný gól. Jistě bylo důležité, že jsme ve druhém poločasu brzy vstřelili třetí branku. I poté, co Vlašim snížila, jsem věřil, že tradiční drama tentokrát nepřipustíme. Potvrdil to náš navazující čtvrtý gól. Zvítězili jsme zaslouženě a klukům za výkon musím poděkovat. A dík náleží i za celou první polovinu sezóny, hlavně tedy za domácí zápasy. Zapomenout nemohu ani na věrné fanoušky, kterých by mohlo chodit ještě více, ale jsme za jejich podporu moc rádi. Doufáme, že s podzimem byli spokojeni,“ řekl ve svém úvodním komentáři Radim Kučera.

Utkání potvrdilo, že se Vysočina v domácím prostředí může opřít o gólovou produktivitu, že? „Je to tak, disponujeme velkou ofenzivní silou. Myslím, že na góly bohaté duely se musí líbit i všem divákům. A to jsme dnes postrádali autory více než poloviny podzimních vstřelených branek! Vždyť 14 tref z 27, které jsme vstřelili před utkáním s Vlašimí, mají na kontě zranění Klobása a Jawo. Zdánlivě je to těžko nahraditelné, ale ukázalo se, že disponujeme útočnou kvalitou díky dalších hráčům. Naopak mne mrzí, že inkasujeme laciné branky. Takové bychom na tréninku nedostali," upozornil domácí lodivod.

Nabízíme ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenérů Radima Kučery a Daniela Šmejkala z tiskové konference přinášíme slova úspěšných zkušených střelců – záložníka Lukáše Zoubeleho a stopera Petra Tlustého.

 
Související
Aktuálně

Chcete prodloužit permanentku? Permici uchovejte pro příští ročník!

Jeden fotbalový ročník se chýlí ke konci, ale druhý se pomalu začíná chystat! Pokud hodláte být nadále věrní FC Vysočina, tak se rozhodně nezbavujte stávajících plastových permanentních, VIP nebo volných karet! Permice na FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU Vám rádi prodloužíme on-line nebo v kanceláři v sídle klubu. Další informace o prodeji permanentek pro... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu