25.11.2009, Miroslav Fuks

První změny v kádru FC Vysočina

Neúspěšný podzim přináší první reakce vedení FC Vysočina směrem k druholigovému kádru. „Rozhodli jsme se nejednat o prodloužení hostování Jana Pence, Jiřího Šislera, Michala Vyskočila a Marcela Krajíčka. Zároveň v tomto mezidobí testujeme šestici zahraničních fotbalistů – tři Slováky, Slovince, Chorvata a Američana,“ informoval klubový web sportovní manažer Josef Jinoch.

 
O dalším osudu testovaných hráčů více napoví páteční modelový zápas. Doplňme, že do kádru „áčka“ byl z „B“ týmu přeřazen dvacetiletý stoper Petr Filip, který se na podzim výborně uvedl v MSFL čtyřmi vstřelenými brankami.

Gólman Marcel Krajíček v Jihlavě hostoval z třetiligové Bystrce a na podzim nastoupil do dvou druholigových duelů, v nichž inkasoval 7 branek. Za „béčko“ nastoupil šestkrát.

Stoper Jan Penc přišel v průběhu podzimu z Příbrami a kouč Luboš Urban ho nasadil do osmi duelů, v nichž jednou skóroval.

Ofenzivní záložník Jiří Šisler je kmenovým hráčem Bohemians 1905 a do Jihlavy dorazil ve 4. kole. Ve zbytku podzimu nastoupil 9 x ve II. lize a 3 x v MSFL. V obou soutěžích jednou skóroval.

Krajní obránce či záložník Michal Vyskočil na Vysočině strávil rok formou hostování z Fulneku. Na jaře jeho rozlet zabrzdilo zranění ruky (7 startů) a na podzim se do užšího druholigového kádru dostával jen sporadicky (2 zápasy). Častěji nastupoval v třetiligovém „béčku“, kde celkem nastoupil do třinácti zápasů a zaznamenal 5 branek.


Petr Filip

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Nebyli jsme spokojení s výkonem v prvním poločase

Úvodní zimní prověrka FC Vysočina proti SK Líšeň nabídla dvě výrazně odlišné sestavy a též dva různé poločasové výkony. Jasně to dokládá pozápasové hodnocení z úst jihlavského kouče Aleše Křečka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu