16.01.2007, Miroslav Fuks

Proti juniorce možná na přírodní trávě!

Proti juniorce možná na přírodní trávě!Ve středu 17. ledna čeká hráče FC Vysočina první přípravný duel této sezóny. „Nastoupíme proti naší třetiligové juniorce, ale v žádném případě ho nepodceníme či nepojmeme jako modelové utkání,“ uvedl asistent trenéra Josef Vrzáček. Utkání bylo původně plánováno na 16:00 na umělou trávu v areálu Na Stoupách. Současný ráz počasí však trenéry vede k tomu, že zvažují sehrání zápasu na přírodní trávě v témže areálu.

 
Vrzáček krátce zhodnotil průběh prvního týdne přípravy: „Hráči absolvovali velmi náročný týden se dvěma třífázovými tréninky. Hodně jsme pracovali na kondici, přičemž však hodně cvičení probíhalo s míčem. Kluky musím pochválit za dosavadní přístup, tréninky zvládají velmi dobře.“

První týden zároveň posloužil zdravotním testům a prohlídkám, které podstoupila většina hráčů kádru. Vyjímkou byli Michal Pacholík a Jan Kovařík, které trápí problémy s koleny. Oba proto nenastoupí ve středečním utkání proti „béčku“. Otazník visí i nad nachlazeným Michalem Kadlecem.

 
Aktuálně

Čtvrtek fanouškům! Nenechte si ujít autogramiádu a besedu!

Poslední únorový čtvrtek bude patřit fanouškům FC Vysočina! Od 17:00 hodin by si v jihlavském nákupním a zábavním centru City Park neměli nechat ujít autogramiádu kompletního „áčka“. A poté by se měli přesunout na stadión v Jiráskově ulici, kde od 18:00 hodin ve VIP zázemí v sídle klubu proběhne tradičně velmi otevřená beseda s ředitelem klubu... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu