12.05.2011, Miroslav Fuks

Proti Třinci v pátek od 19 hodin!

Proti Třinci v pátek od 19 hodin!Skvěle zvládnuté hokejové čtvrtfinále v podání českého týmu definitivně stanovilo výkop pátečního důležitého duelu FC Vysočina. České semifinále hokejového šampionátu má začátek stanoven na 16.15 hodin, tudíž jihlavští fotbalisté v pátek 13. května proti Třinci nastoupí až od 19:00 hodin! Věříme, že si zápas nenecháte ujít, přijdete v dobré náladě, hojném počtu a ve žlutém!

 

„Věříme, že se sportovní fanoušci dokáží hodinovému posunu přizpůsobit a nenechají si tak ujít jak hokejový, tak fotbalový svátek. Podporu našich příznivců budeme v pátek proti Třinci velice potřebovat. Byli bychom velmi rádi, kdyby diváci sepětí s našim týmem vyjádřili tím, že do ochozů našeho stadiónu dorazí ve žlutém. Ať naše tribuny září žlutými dresy, šálami, tričky nebo bundami! Doufáme, že naše výzva nezůstane bez odezvy,“ věří tiskový mluvčí FC Vysočina Miroslav Fuks.

 
Související
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu