18.09.2006, iDnes.cz - Jan Salichov

Prostě jsem majetek klubu, povzdechl si Simr

Prostě jsem majetek klubu, povzdechl si SimrJIHLAVA - Namísto klubu, který se chce pokusit o postup, odchod do týmu, jehož čeká boj o vyhnutí se sestupu. Tak dopadla klubová volba pro útočníka Pavla Simra.

 
O čtyřiadvacetiletého fotbalistu prvoligového Brna projevila v minulém týdnu už poněkolikáté zájem druholigová Jihlava. Vysočina, které Simr před dvěma lety pomohl vystřílet posup do nejvyšší soutěže, chtěla jeho angažmá řešit svou současnou výsledkovou krizi.

Zájem o hostování v druholigovém klubu měl i hráč, který v Brně příliš prostoru nedostával. „Já jsem chtěl do Jihlavy jít. Byl jsem už s panem Tulisem (manžerem klubu -pozn. red.) na všem domluven,“ líčí Simr. „Jenže bohužel, kluby se nedohodly.“ Zatímco Jihlava chtěla Simra získat na hostování do konce sezony, Brno bylo ochotno uvolnit ho pouze do konce podzimní části. „Chtěli mě uvolnit jen na půl roku, aby si mě v ziměmohli případně stáhnout,“ vysvětluje útočník.

Ten tak byl nakonec namísto ambiciózní Jihlavy poslán do jiného druholigového klubu, do Dosty Bystrc - Kníničky.

„Když mě poslali do Bystrce, musel jsem jít. Prostě jsem majetek klubu,“ smutní Simr, jenž za nový tým nastoupil poprvé v pátek, shodou okolností právě v Jihlavě.

Svůj návrat na Vysočinu si užil. „Měl jsem z toho krásný pocit. Překvapilo mě, že si na mě vzpomněli i diváci,“ říká Simr, který je v Jihlavě stále velmi populární.

A jak vnímá svůj přesun do týmu nováčka bojujícího o druholigovou záchranu? „Jsem rád, že budu někde hrát. A že nebudu muset nastupovat jen za třetiligový B-tým Brna,“ říká Simr. „Snad budu moci ukázat, že mám na to, abych v Brně hrál.“

 
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu