15.03.2010, Radek Ottok

Přípravka B zvítězila na turnaji ve Žďáru!

Přípravka B zvítězila na turnaji ve Žďáru!Starší přípravka FC Vysočina Jihlava B si z letošního posledního halového turnaje přivezla vítězný pohár Chlapci ročníku 2000 ovládli turnaj přípravek ve sportovní hale Žďasu Žďár nad Sázavou v neděli 14. března. Kluci zde postupně přehráli týmy Žďáru nad Sázavou, Zenitu Čáslav, Havlíčkova Brodu, Chrudimi a v posledním zápase jednobrankovým rozdílem stříbrného účastníka turnaje FK Pelhřimov.

 

V závěru turnaje se v penaltovém rozstřelu rozhodovalo o nejlepším střelci turnaje mezi hráči FC Vysočina - Romanem Divišem a Lukášem Dubou. Prvně jmenovaný měl více štěstí. Celkově kluci nastříleli 30 branek, přičemž Roman Diviš a Lukáš Duba po 8 brankách, Ondřej Částka 5 branek a dále Dan Mlejnek 3x, Jakub Vácha 2x, Otto Nápravník, Matěj Neuwirth, Martin Procházka a Adam Novák jednou. Na výborném závěrečném skóre 30:4 se podílel i brankář Adam Dubec.

Horní řada zleva: asistent trenéra p. Wendl, Tomáš Lát, Lukáš Duba, Otto Nápravník, Adam Novák, Ondřej Částka, Erik Wendl, Martin Procházka a trenér Zdeněk Dubec. Spodní řada zleva: Matěj Neuwirth, Roman Diviš, Daniel Kejval, Jakub Vácha, Daniel Mlejnek a brankář Adam Dubec.

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu