25.03.2013, Miroslav Fuks

Přihlaste se do II. ročníku Miss internet FC Vysočina!

Přihlaste se do II. ročníku Miss internet FC Vysočina!Je před námi, tedy spíše před fanynkami FC Vysočina, poslední týden, kdy se mohou přihlásit do II. ročníku soutěže „Miss internet FC Vysočina“! O tento titul může usilovat každá fanynka FC Vysočina od dovršených patnácti let kromě jediné - Lindy Jamborové, která zvítězila v premiérovém ročníku soutěže pro rok 2012.

 

Miss bude vybírána přímo fanoušky prostřednictvím hlasovacího formuláře na internetových stránkách klubu. Vítězka bude vyhlášena na některé z prezentačních akcí klubu, popř. v rámci utkání Gambrinus ligy. Pro trojici nejúspěšnějších dívek budou připraveny zajímavé věcné ceny, večeře s hráčem FC Vysočina dle vlastního výběru, místo v klubovém kalendáři pro rok 2014 a dívky budou zvány na marketingové akce klubu!

Přihlášky do soutěže mohou dívky od dovršených 15 let odesílat společně s fotografiemi obličeje a celé postavy, kde budou oděny v barvách FC Vysočina (dres, šála, mikina, vlajka, žluté tričko apod. - fantazii meze neklademe!).

Přihláška musí obsahovat nejnutnější nacionále: jméno a příjmení, adresu, emailovou adresu, popřípadě číslo na mobilní telefon, datum narození a též uvítáme stručný popis vztahu uchazečky k FC Vysočina či k fotbalu. Přihlášky zasílejte nejpozději do 31. března 2013 na e-mail marketingového manažera klubu Miroslava Fukse - fuks@psj.cz.

Pevně věříme, že se do soutěže zapojí dostatečný počet dívek, což umožní zahájení internetového hlasování fanoušků od počátku dubna. Vítězka by mohla být známá na počátku května letošního roku.

 
Aktuálně

Ivan Čermák: V týmu nám zatím schází rozdíloví hráči

V nejvyšší dorostenecké soutěži nepůsobili pouze starší dorostenci, ale též jejich mladší kolegové v kategorii U17. Ti do zápasů samozřejmě nastupovali bez sestupového tlaku, přesto není bez zajímavosti, že pod sebou v konečné tabulce nechali dva týmy. Získali však pouze 19 bodů. Jak sezónu mezi elitou hodnotí trenér mužstva Ivan Čermák? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu