14.08.2013, Miroslav Fuks

Přeučil: Proti Dukle to bude zápas jako každý jiný

Přeučil: Proti Dukle to bude zápas jako každý jinýJe před ním hodně pikantní duel. Útočník Vojtěch Přeučil nastoupí tři měsíce po přestupu z Dukly Praha do FC Vysočina proti svým bývalým spoluhráčům z Julisky. Přitom ještě 3. května hájil barvy pražského celku v utkání proti Jihlavě. Jak se na sobotní zápas těší? Věří, že se zvýšenou motivací nastoupí v základní sestavě?

 

Nadcházející zápas nevnímám nijak speciálně. I pro mne to bude ligový zápas, jako každý jiný. Věřím, že v něm zvítězíme. Pokud dostanu od trenéra šanci, tak pro náš úspěch na hřišti udělám maximum.

Jsi s některých z bývalých spoluhráčů v kontaktu? Proběhlo nějaké hecování?
Ne, zatím nic neproběhlo. Maximálně si zavolám s gólmanem Filipem Radou.

Vybavuješ si nějak speciálně vzájemné duely z loňského ročníku?
Oba skončily remízou, vždy v nich byl lepším domácí celek a ten hostující měl nakonec více štěstí a odvezl si cenný bod.

Co říkáš na vstup Dukly do nové sezóny?
Musím se přiznat, že výkony a výsledky soupeřů v Gambrinus lize detailně nesleduji. A platí to i pro Duklu. Vím, že v posledních dvou zápasech neuspěli, tudíž budou mít v Jihlavě zvýšenou motivaci.

Změnila se nějak hra Dukly oproti jaru? Jak moc týmu z Julisky bude scházet vyloučený zkušený stoper Vorel?
Nemyslím si, že by hra Dukly prošla přes léto nějakou proměnou. Hrají stále stejně dobře, technicky a kombinačně. Stoper Vorel asi scházet bude, ovšem mladý stoper Štětina ho jistě dokáže nahradit. Ve spolupráci s Božičem vytvoří silnou stoperskou dvojici.

Mimochodem, jak jste zpětně zhodnotili duel v Liberci?
Rozhodující bylo vyloučení Milana Kopice. Poté si domácí vytvořili tlak, kdy bylo jen otázkou času, kdy jeden centr či vydařená kombinace skončí brankou v naší síti. Škoda, v plném počtu jsme tam rozhodně nebyli bez šance na úspěch. O to více musíme zabrat a v sobotu porazit Duklu!

V závěru utkání ses postavil k přímému kopu z výborné pozice. Co tvému pokusu chybělo?
Z přímých kopů jsem už pár branek zaznamenal, tudíž jsem si na tento přímák dost věřil. Kluci mi to nechali, jenže já nedokázal přestřelit vysokého Sackeyho ve zdi. Škoda.

Vojtěch Přeučil v dresu Dukly Praha proti FC Vysočina.

 
Související
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu