28.05.2013, Miroslav Fuks

Předprodej vstupenek na Slavii proběhne ve čtvrtek

Předprodej vstupenek na Slavii proběhne ve čtvrtekFC Vysočina učiní za letošním ročníkem Gambrinus ligy velice atraktivní tečku. Tuto sobotu 1. června na svém stadiónu od 17:00 hodin přivítá tradiční a slavný český klub – SK Slavia Praha. Už nyní evidujeme velký zájem o vstupenky, tudíž si vás dovolujeme upozornit na předprodej vstupenek a další informace, které se tohoto zápasu týkají. Fanoušci navíc budou mít ještě jeden pádný důvod k návštěvě stadiónu – část výtěžku utkání totiž bude věnována pro dobrou věc!

 

„Rozhodli jsme se finančně přispět na léčbu jednadvacetiletého třebíčského fotbalisty Davida Novotného. Ten v prosinci 2011 při vážné autonehodě utrpěl poranění mozku, které vyústilo v kóma, v němž setrval až do poloviny loňského roku. David svůj boj o život zvládl a v listopadu 2012 byl propuštěn do domácí péče. Jeho zdravotní stav se pomalu zlepšuje, k čemuž mu výraznou měrou pomáhá speciální terapie - Klimtherapy 18+, na kterou je třeba v co nejkratší možné době získat částku přesahující 700 000 Kč. Věříme, že k tomu malou měrou přispěje i naše loučení s aktuálním ročníkem Gambrinus ligy,“ informoval klubový mluvčí Miroslav Fuks. Více informací o sbírce pro Davida naleznete ZDE.

Jak získat vstupenky?

  • předprodej vstupenek bude probíhat výhradně ve čtvrtek 30. května v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 15:30 hodin
  • upozorňujeme, že nadále jsou v prodeji výhodné rodinné vstupenky do sektoru B5. Děti, jejichž rodiče zakoupili tyto vstupenky, se mohou těšit na dárečky v podobě balónků či jiných drobností a po předložení vstupenky získají nárok na levnější občerstvení! Tzv. „Ježour menu“ bude za celkových 30 Kč nabízet limonádu s párkem v rohlíku anebo limonádu s hranolkami. Navíc se mohou těšit i na možnost nechat si pomalovat tváře klubovými barvami!
  • nabízíme i jednoduché řešení blokace pro mimojihlavské fanoušky a též speciální nabídku Gambrinusu – viz informace níže

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina v tomto ročníku vychází vstříc svým mimojihlavským příznivcům a pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

Za pivo vstupenka zdarma!

Další způsob, jak získat vstupenky na domácí zápasy FC Vysočina, nabízí projekt Gambrinusu! Přijďte s přáteli do jedné ze zapojených provozoven, dejte si pivo Gambrinus a získejte lístek na domácí utkání našeho týmu ZDARMA! Akce startuje vždy ve čtvrtek před zápasem od 17:00 hodin. Neváhejte a přijďte co nejdřív, počet lístků na zápas je omezený!

Seznam zapojených provozoven:

Gambrinus Image Restaurant - Březinova 4248/ 62, Jihlava
Plzeňská Pivnice - T.G. Masaryka, Jihlava
Restaurace Spartak - Erbenova 2651/50, Jihlava
Restaurace Na Hliništi – Na Hliništi 1993/1, Jihlava

  • kompletní informace k organizaci zápasů najdete ZDE

 
Aktuálně

U19: Na srovnání se Sigmou už nebyly síly

Starší dorost sehrál během deseti dnů tři duely s celky na 2.-4. místě tabulky nejvyšší soutěže. Zatímco Pardubice a Baník naši mladíci dokázali pokořit, tak k bodovému zisku proti Sigmě jim jedna branka a více sil scházely. Úvodní gól utkání vstřelil Tadeáš Záruba, na konečný stav 2:3 (1:2) snižoval Jan Haala. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu