11.05.2007, Miroslav Fuks

Pozápasové ohlasy nejen z jihlavského tábora

Pozápasové ohlasy nejen z jihlavského táboraMilan Bokša: podali jsme velmi slabý výkon. Vedle zápasu na Žižkově patřil k nejhorším v této sezóně. Nedařilo se nám a navíc jsme nedokázali využít to minimum šancí, které jsme si vytvořili. Hlavně příležitost Svobody z 10. minuty mužstvo poznamenala a na tým psychicky dolehla.

 
A proč nenastoupil Petr Faldyna? Při výběru ofenzivních hráčů jsem se rozhodl dát přednost této základní sestavě. Faldynu jsem do úvodu nepostavil poprvé v této sezóně. Důvodem byla skutečnost, že se mu v předchozích zápasech střelecky nedařilo a ani jeho výkony nebyly ideální.

Přemysl Bičovský: Jsem samozřejmě nadmíru spokojen. Zvláště, když jsem zde vyhrál snad poprvé kariéře. Na zápas jsme se dokázali perfektně připravit a dokázali jsme, že jsme schopní favoritům na jejich půdě body brát. Určitě nám pomohlo, že Jihlava nevyužila úvodní tlak a šance a že se s přibývajícími minutami dostávala pod stále větší psychický tlak. Každopádně jsou pro nás body z Vysočiny zcela nad plán. Klíčové boje o záchranu pro nás teprve přijdou a i proto jsme pro nadcházející domácí duel šetřil Pilaře, který má poraněný sval.

Ivo Svoboda: Obrovská škoda, že jsem neproměnil svoji vyloženou příležitost… Kdybych vstřelil branku, tak by se duel vyvíjen úplně jinak. Vše bylo o vstřelení prvního gólu… Proti hluboce zataženému soupeři jsme se velmi těžko prosazovali a navíc jsme nedokázali využít naši silnou zbraň v podobě standardních situací. Jestli pro nás porážka znamená konec postupových nadějí? Už to bude velmi těžké, zvláště když HFK i Bohemka mají zápas navíc. Musíme jen doufat, že i oni všechny body ztratí. Našich zaváhání a hloupých gólů je už bohužel moc…

Libor Baláž: Sehráli jsme velmi nevydařený duel. Ztráta těchto tří bodů nás asi bude velmi mrzet. Nedokázali jsme se dostat do velkých šancí a k úspěchu nevedly ani naše standardní situace. Alespoň jeden gól jsme tam ale měli dotlačit… Mne prohra mrzí dvojnásob, protože jsem po zranění nastoupil podruhé v základní sestavě a podruhé jsme prohráli. Přesto určitě o postup hrát nepřestáváme. Za celou kabinu mohu slíbit, že budeme bojovat až do konce soutěže.

 
Související
Aktuálně

Vysočina chce v Třinci navázat na výkon v Chrudimi

S jídlem roste chuť, tak proč se po výhře v Chrudimi nepokusit o tříbodový zisk i v Třinci! Vysočina se zde představí v sobotu 26. září od 16:30 hodin a bude chtít navázat nejen na úterní vítězství, ale i na příznivou bilanci FC Vysočina na třineckém stadiónu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu