21.11.2016, Redakce

Podzimní hodnocení žákovských týmů

Podzimní hodnocení žákovských týmůPřinášíme vám statistiky jednotlivých žákovských mužstev, která působí v žákovských kategoriích Moravskoslezské ligy. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev.

 

U15 – trenér Ivan Čermák

Tabulka SpSM - top: 5. místo - 32 bodů

Hodnocení podzimní části soutěže: 
S podzimní částí jsem určitě spokojen, samozřejmě je zde spoustu věcí, na kterých musíme i nadále pracovat. Od léta, po příchodu dvou nových hráčů určitě vzrostla konkurence, tým je dobře i z minulosti nastaven, což je vidět nejenom na hřišti, kde kluci velmi dobře pracují. Určitě zde vidím potenciál v některých hráčích, kteří by mohli proniknout a doplnit Ondru Mastného v mládežnických reprezentacích.   

Nejvydařenější zápas podzimu: Domácí utkání s Olomoucí (2:0) a venkovní ve Fr. Místku (2:4)

Nejhorší zápas podzimu: Venkovní zápasy v Opavě (2:1) a Zlíně (1:0) 

Nejlepší hráči podzimu: Mastný Ondřej, Fila Martin, Trinh David

Přehled střelců branek za podzim: 
7 – Zástěra, Jiránek. 6 – Shudeiwa. 5- Savi, Fila. 4 – Hlaváč. 2 – Ritter. 1 – Trinh, Šimon, Nehyba, Pavlík, Luňáček.

Přehled počtu odehraných zápasů za podzim:
17 – Pavlík, Hlaváč, Savi, Shudeiwa, Vacek. 16 – Fila, Trinh, Zástěra. 15 – Jiránek, Luňáček, Mastný, Šimon. 14 – Švoma. 12 – Maršík. 11 – Došek, Nehyba, Prchal. 7 - Ritter.

U14 – trenér Pavel Tvarůžek

Tabulka SpSM - top: 9. místo - 17 bodů

Hodnocení podzimní části soutěže: 
Musím říct, že naše postavení v tabulce určitě neodpovídá výkonům, které jsme během celého podzimu předváděli. V několika utkáních jsme i přes dobrý výkon, převahu a množství šancí odcházeli ze hřiště poraženi. Proměňování šancí byla jedna z našich největších slabin, na které zkusíme přes zimu výrazně zapracovat. Kluci si během podzimu zvykali na přechod z malého na velké hřiště, zkoušeli jsme je na různých postech a snažili se o velkou herní vytíženost pro všechny hráče. To všechno znamenalo i velkou nevyrovnanost v našich výkonech, které se budeme snažit na jaře více stabilizovat. Kluky ale musím pochválit za poctivý přístup v trénincích i utkáních, snaží se na sobě pracovat a tak všichni věříme, že jaro bude z naší strany úspěšnější.

Nejvydařenější zápas podzimu: 
Kvalitní výkony přetavené rovněž do dobrých výsledků jsme předvedli doma s Karvinou (5:1), s Hlučínem (7:1),  Zbrojovkou Brno (1:1) a v Opavě (5:0).

Nejhorší zápas podzimu:  
Výrazně nás v průběhu podzimu přehráli dva týmy – porážka doma se Sigmou Olomouc (0:8) a na 1. FC Slovácko (2:7).

Nejlepší hráči podzimu: 
Po celý podzim podávali kvalitní výkony a byli oporami týmu tito tři hráči - Jakub Novotný, Honza Vítek a Štěpán Folejtar

Přehled střelců branek za podzim: 
10 – Jiroušek. 6 – Miška. 5 – Vítek. 4 – Homolka. 3 – Fila. 2 – Krejčí, Křehlík. 1 – Folejtar, Novotný, Wiederlechner

Přehled počtu odehraných zápasů za podzim: 
17 – Fila, Jiroušek, Křehlík, Miška, Pospíchal. 16 – Homolka, Krejčí, Novotný, Přidal. 15 – Folejtar, Fukal, Smejkal. 14 – Vítek, Wiederlechner. 13 – Homola. 8 – Pekárek. 4 – Tůma

U13 – trenér Jonatan Hána

Tabulka SpSM - top: 6. místo - 24 bodů

Hodnocení podzimní části soutěže: 
V podzimní části sezóny jsme odehráli spoustu těžkých zápasů a nasbírali cenné zkušenosti. Podařilo se nám vytvořit partu, která táhne za jeden provaz i mimo fotbalové prostředí. Chceme, aby kluci v zápasech podávali týmový výkon podložený kvalitními individuálními výkony. Snažíme se pracovat s jejich charakterem, s hráči často mluvíme a kluci jsou komunikaci otevření, což je základ úspěchu.

Jsem spokojený s tréninkovou morálkou i docházkou, která přesahuje 90%. Daří se nám přenášet tréninkové poznatky do zápasů. Nejsem však spokojený s efektivitou zakončení, důrazem v osobních soubojích a psychikou některých hráčů.  Na těchto nedostatcích musíme hodně pracovat. Snažíme se hrát rychlý, kombinační fotbal s vysokým presinkem, což se nám v některých zápasech dařilo více, v některých méně.

Nový systém, kdy se hraje 3 x 30 minut pouze na jednom hřišti, přispěl ke zkvalitnění soutěže. Nedochází už k tomu, že by tým vyhrál zápas díky tomu, že na jednom hřišti porazil větším rozdílem slabší sestavu soupeře. Některé týmy nechávají hrát své nejlepší, fyzicky vyspělé hráče téměř celý zápas. Kromě Zbrojovky Brno, Sigmy Olomouc, Slovácka či Zlínu jsme odehráli těžká utkání s Hodonínem, Spartou Brno, Znojmem či Kroměříží.

Celkově bych chtěl kluky pochválit za přístup a za výkony, které na podzim podávali. Chtěl bych pochválit také svého kolegu Radka Pecha, který se rychle etabloval, je spolehlivý, má nejlepší tréninkovou docházku a pomáhá ke zkvalitnění tréninkového procesu a pohodě v týmu.

Nejvydařenější zápas podzimu: 
Domácí utkání se Slováckem, které jsme zvládli výsledkově, ale hlavně herně. Kluci v zápase dominovali a fotbalem se bavili. Potěšili i přihlížející rodiče, kteří kluky svou přítomností podporují téměř na každém zápase, což jsem rád.

Zmínit bych chtěl i vydařený kvalifikační turnaj na Ondrášovka Cup. V konkurenci devíti týmů (Zbrojovka Brno, Sigma Olomouc, Opava, Hodonín, Kroměříž, Hlučín, Líšeň, Vysoké Mýto, Šumperk) jsme obstáli herně i výsledkově a turnaj vyhráli.

Nejhorší zápas podzimu:  
Venkovní utkání se Zbrojovkou Brno, kdy nás soupeř předčil v pohybu, důrazu, rychlosti i fotbalovosti. Tento zápas se hrál týden po utkání se Slováckem. U dětí v tomto věku nelze příliš mluvit o konstantní výkonnosti, o čemž jsme se právě v tomto případě přesvědčili.

Nejlepší hráči podzimu: Daniel Raus, Dominik Farka, David Drápela. 

Přehled střelců branek za podzim: 
21 - Křivánek. 18 - Maršík. 14 - Horák. 13 - Farka. 12 - Raus. 8 - Jonáš a Smejkal. 5 - Dobrovolný a Vaníček. 4 - Hotovec, 3 - Blažek a Drápela. 2 - Bíbr, Kadlec a Zacha.

Přehled počtu odehraných zápasů za podzim:
14 – Bíbr, Dobrovolný, Drápela, Farka, Horák, Jonáš, Křivánek, Maršík, Pech, Raus, Smejkal, Vácha, Vaníček, Zacha. 13 – Blažek, Kadlec. 12 – Hotovec.

U12 – trenér Michal Vejmelka

Tabulka SpSM - top: 5. místo - 27 bodů

Hodnocení podzimní části soutěže: 
Po podzimní části soutěže SpSM-jih jsme skončili na pátem místě. V celé soutěži jsme byli nejlépe skórující tým, i přesto jsme ještě dost šancí neproměnili. Bohužel jsme ale také dost gólů obdrželi.

Nejvydařenější zápas podzimu:
I přesto, že jsme oba zápasy prohráli, podali jsme nejlepší výkon se Zbrojovkou Brno a se Zlínem.

Nejhorší zápas podzimu:  
Byl to zápas, který jsme zaslouženě prohráli s Líšní.

Nejlepší hráči podzimu: Adam Kasal, Filip Šancl, Tadeáš Záruba

Přehled střelců branek za podzim: 
51 - Záruba. 25 - Mach. 15 - Kasal. 12 - Kokeš, Šancl. 11 - Jirků a Mikulinec. 9 - Haala. 8 - Karásek. 7 - Kocmánek, Šabach. 2 - Ambrož a Karlík. 1 - Fatr

Přehled počtu odehraných zápasů za podzim: 
14 - Brnický, Karlík, Kasal, Mikulinec, Povolný, Šancl. 13 - Ambrož, Jirků, Kocmánek, Kokeš, Záruba. 12 - Fatr, Haala. 11 - Mach, Šabach. 10 - Karásek

 
Aktuálně

Improvizované "béčko" nestačilo na Velké Meziříčí

"Béčko" se na hřišti třetiligového Velkého Meziříčí představilo v extrémně kombinované sestavě. Nasadilo celkem 15 hráčů, z nichž 6 patří na soupisku dorostu U18 a 4 náleží do širšího kádru domácích. Mladý a nesehraný tým zkušenému soupeři podlehl 5:1 (3:0), když jedinou branku zaznamenal sedmnáctiletý Adam Savi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu