20.09.2014, Miroslav Fuks

Petr Rada: Nacházíme se ve velice složité situaci

Petr Rada: Nacházíme se ve velice složité situaciPo nadějném vzedmutí z Hradce Králové jsou fotbalisté znovu na dně tabulky. Potřetí ze čtyř domácích zápasů nedokázali vstřelit branku a museli se sklonit před Příbramí, která z Jihlavy veze šťastnou výhru. Soupeř, nabuzený příchodem nového kouče Tobiáše, venku zvítězil po 17 měsících!

 

Na Vysočině opět zavládl smutek. Dokumentovala to i slova kouče Petra Rady: "Důležitý zápas nezvládli. Snažili jsme se držet míč a trpělivě kombinovat, abychom eliminovali nebezpečné brejky Příbrami. Zároveň jsme si dokázali vytvořit šance, které jsme však neproměnili. Stejně jako předtím proti Českým Budějovicím jsme měli vyložené příležitosti či nebezpečné situace, které jsme měli vyřešit jinak. Podobně se nám optimálně nedařilo zahrávání standardních situací. Celkem jsme v osmi kolech vstřelili jen čtyři branky, což je málo. Podle mého je to zapříčiněné tím, že nejsme v optimální pohodě. Místo vstřelení klíčové branky se od Vency Kolouška odrazil míč přímo k Řezníčkovi, který vstřelil jediný gól v zápase. Místo toho, abychom potvrdili výhru z Hradce, tak jsme doma ztratili tři body, které jsme mysleli, že bychom je měli uhrát. To, že jsme zápas nezvládli, je pochopitelně velký problém. Nacházíme se ve složité situaci, složité pro nás, pro vedení, pro celý klub. Hráči si musí uvědomit, že tady už jde o bytí a nebytí. Musí však pracovat dál a soustředit se na nadcházející duel na Dukle Praha," řekl mimo jiné kouč Rada.

Pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně nabízí Youtube kanál Ježour TV. Krom komentářů trenérů Petra Rady a Pavla Tobiáše z tiskové konference přinášíme i názory středopolařů Marka Jungra a Václava Kolouška.

 
Související
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu