19.04.2014, Miroslav Fuks

Petr Rada: Musíme zase spadnout na zem!

Petr Rada: Musíme zase spadnout na zem!Vysočina a Bohemians zopakovali v jarní odvetě remízový stav, jenž se zrodil i v podzimním vzájemném duelu. Jihlavský tým toužil po výhře a Klokani se do Vršovic nechtěli vracet s prázdnou. Konečná remíza nakonec asi vystihla dění na hřišti, na čemž se po utkání shodli oba trenéři.

 

Jaká byla úvodní slova jihlavského lodivoda Petr Rady? „Viděli jsme utkání dvou rozdílných poločasů a potvrdilo se, že duel proti Bohemians bude velmi těžký. V první půli jsme hráli poměrně slušně směrem dopředu, vypracovali jsme si nadějné akce a jednu jsme dokázali zakončit brankou. Až do chvíle, kdy jsme inkasovali vyrovnávací branku, jsme hrou navázali na předchozí vydařené duely. Myslel jsem, že vedení v zápase hráče uklidní, ovšem místo toho inkasovali branku, kdy na dorážku správně nezareagovali naši obránci. Druhý poločas měl zcela jinou tvář. Převážně jsme bránili, neudrželi jsme míč a soupeři jsme po našich chybách nabídli tři šance. Naštěstí jsme je přestáli. Zápas tak skončil asi zaslouženou remízou,“ uvedl kouče Petr Rada, jenž ještě doplnil: „Druhá půle byla z naší strany ustrašená a pasivní. Hráči duel rozhodně nevypustili, ale nedokázali navázat na výkon v prvním dějství. Prostě musíme zase spadnout na zem! Někteří si už možná mysleli, že můžeme hrát Champions League, ale to je velký omyl! Musíme dál pracovat, připravit se, bojovat o body a nevidět věci růžově. Jednatřicet bodů ještě jistotu záchrany neznamená!“

Je to zajímavé, ale i hodnocení utkání ze strany trenéra Luďka Klusáčka začalo úplně stejně, jak ze strany v tu chvíli nepřítomného kouče Rady: „Viděli jsme duel dvou rozdílných poločasů. V tom prvním měla navrch Jihlava a já musím přiznat, že jsme měli trochu štěstí, že jsme její převahu přežili. Navíc se nám na konci půle podařilo vyrovnat na 1:1. Ve druhém poločase se nám aktivitu podařilo dostat na naši stranu a dostávali jsme se do šancí. V závěru duelu jsme však přežili dvě stoprocentní příležitosti Vysočiny. Přesto si myslím, že konečná remíza je zasloužená,“ okomentoval duel 25. kola hostující trenér Klusáček.

Pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně nabízí Youtube kanál Ježour TV. Krom komentáře trenérů Petra Rady a Luďka Klusáčka z tiskové konference přinášíme i názory střelce jihlavské branky a muže zápasu Lukáše Masopusta a též strůjce gólové přihrávky Adama Jánoše.

 
Související
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu