22.09.2006, Miroslav Fuks

Pavel Vojtíšek hostuje v Bystrci

Pavel Vojtíšek hostuje v BystrciOsmadvacetiletý stoper Pavel Vojtíšek bude do konce roku hostovat v týmu druholigového nováčka MSFL FC Dosta Bystrc-Kníničky. Ředitelé obou klubů se na tom dohodli v pátek, tudíž tento zkušený hráč bude trenérovi Machalovi k dispozici už pro nedělní domácí utkání s Žižkovem.

 
Pavel Vojtíšek je odchovancem Medlánek a do Jihlavy přestoupil v létě 2004 jako součást kompenzace za přestup Karla Večeři do Brna. Hned ve své první sezóně se zapsal zlatým písmem do kroniky jihlavské kopané, neboť byl nedílnou součástí týmu, který v ročníku 2004/05 vybojoval postup do nejvyšší soutěže. V té v dresu FC Vysočina nastoupil v 16ti zápasech a vstřelil jeden gól do sítě Slovácka. Jeho věčným rivalem v boji o místo stopera vedla Michala Kadlece byl Ondřej Šourek a nejinak tomu bylo i v sezóně letošní. Tento „minisouboj“ spolu s přeřazením talentovaného stopera Gebreselassieho do „A“ mužstva nedávno vyústil v přesun Vojtíška do „béčka“. V něm se však ohřál prakticky pouze týden a zamířil na hostování do Bystrce.

Obránce má doposud na svém kontě 50 zápasů ve II. lize (z toho 24 za Vysočinu) a 26 duelu v nejvyšší soutěži.

 
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu