19.09.2014, Miroslav Fuks

Patron utkání proti Příbrami: Michal Kadlec

Patron utkání proti Příbrami: Michal KadlecŽádný fotbalista v dresu FC Vysočina dosud neodehrál více minut v zápasech I. nebo II. ligy, než stoper Michal Kadlec. Osmatřicetiletého asistenta v juniorském týmu a trenéra přípravky U11 jsme oslovili, aby se stal prvním „Patronem utkání“ pro domácí ligový zápas FC Vysočina proti Příbrami. S názory a komentáři „Patrona utkání“ se budete pravidelně setkávat nejen na stránkách zápasového časopisu či na klubovém webu, ale i na hrací ploše před vlastním zápasem a v jeho poločase.

 

Jak hodnotíš dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku SYNOT ligy?
Je jasné, že se vstupem do soutěže nikdo nemohl být spokojen. Strašně důležité bylo, že tým zvládl utkání v Hradci a výrazně zde zvítězil. Čekám, že po tomto výrazném povzbuzení půjdou výkony týmu nahoru a začnou mu naskakovat i body. Ve výhru věřím i v nadcházejícím utkání proti Příbrami.

Můžeš tipnout výsledek a střelce sobotního veledůležitého zápasu?
Věřím, že zvítězíme 3:0! Krom Harby by branku mohli zaznamenat i defenzivní hráči Jánoš a Krejčí.

Vybavuješ si během své kariéry nějaký duel proti Příbrami?
S Příbramí to vždy byly těžké a vyrovnané zápasy. Docela dobře si vybavuji prvoligový duel z prosince 2005, kdy jsme v Příbrami ve velkém mrazu prohráli 2:0. První branku tehdy vstřelil Mendy.

Profil Michala Kadlece na klubovém webu

 
Související
Aktuálně

Vysočinu v sobotu čeká první ostrá prověrka – v Líšni

Pomalu dopisuje svůj příběh druhý týden zimní přípravy fotbalistů FC Vysočina. Početný kádr polyká náročné kondiční dávky v posilovně, na tartanu a samozřejmě též na umělé trávě. Završení tohoto týdne obstará první herní prověrka zimní přípravy – v sobotu 23. ledna od 10:00 hodin na hřišti druholigového rivala – SK Líšeň. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu