26.03.2015, Miroslav Fuks

Pátek nabídne přípravný duel proti Bohemians 1905

Pátek nabídne přípravný duel proti Bohemians 1905Fotbalisté FC Vysočina využívají současné reprezentační pauzy nejen k náročnému tréninku, ale i k sehrání přípravného duelu. V pátek 27. března od 14:30 hodin na jihlavském stadiónu změří síly se svým prvním jarním ligovým soupeřem – Bohemians Praha 1905. Zároveň po měsíci dojde k zopakování pikantního duelu trenérů Klusáček vs. Pivarník. Vstupné je samozřejmě zdarma, přijďte se podívat!

 

Zatímco únorový duel ve vršovickém Ďolíčku žádnou branku nenabídl a celky si rozdělily po bodu, tak v pátek lze očekávat mnohem otevřenější a ofenzivnější podívanou. V jakém složení k ní fotbalisté FC Vysočina vyběhnou? „Nadcházející herní prověrku vítáme. Představuje vhodnou tečku za tréninkovým blokem tohoto týdne. Chceme si v ní vyzkoušet určité taktické záměry a hodláme v ní dát větší herní příležitost hráčům z širšího kádru. Bohužel, ne všichni budou k dispozici. Po úterní operaci kotníku je Marcin, se zraněním dlouhodobě laboruje Šourek a ze zdravotních důvodů bude absentovat další stoper Kryštůfek. Herní příležitost jsme chtěli dát levému bekovi Chylovi, ale proti je jeho onemocnění. Navíc na reprezentačních srazech jsou Hybš a Fulnek. Nejistý je případný start Jánoše, naopak počítáme se zařazením Nerada,“ informoval asistent trenéra Roman Kučera.

 
Související
Aktuálně

Netradičně na Velikonoce vyzveme Třinec

Vpravdě netradiční termín a čas nabízí z hlediska FC Vysočina plán 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jihlavský tým nastoupí do domácího duelu proti Třinci na Velikonoční pondělí 22. dubna už od 13:30 hodin. Jihlavský klub si je vědom důležitosti zápasu a podpory fanoušků, tudíž přichází s výhodnou nabídkou pro celé rodiny – vstup ZDARMA pro děti a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu