29.10.2022, Miroslav Fuks

Ondřej Smetana: Úvodní gól byl pro dnešní duel klíčový

Ondřej Smetana: Úvodní gól byl pro dnešní duel klíčovýVysočina v Příbrami nezvítězila ani na devátý pokus, prohrála zde už popáté. Ondřeji Smetanovi, který po středečním jmenování koučoval první duel na jihlavské lavičce, tak náročná premiéra na půdě lídra tabulky zhořkla. Jak nevydařené utkání ze svého místa viděl?

 

„Myslím si, že jsme duel do inkasované branky v 62. minutě nevedli úplně špatně. Odváděli jsme dobrý taktický výkon, byli jsme na zápas dobře připravení a Příbram jsme přes její mírnou územní převahu nepouštěli do šancí. Naopak jsme se dostávali do nebezpečných situací i brankových příležitostí. Jednu jsme si vypracovali těsně předtím, než došlo k penaltové situaci. Její proměnění samozřejmě dění na trávníku otočilo a my jsme závěr utkání nezvládli tak, abychom s výsledkem ještě něco udělali. Úvodní gól byl pro dnešní duel klíčový a bohužel jsme to nebyli my, kdo jej vstřelil. Je třeba se z tohoto zápasu poučit a co nejlépe se připravit na páteční utkání s Vyškovem,“ řekl ve svém úvodním komentáři Ondřej Smetana.

Nastoupili jste v méně tradičním rozestavení 3-5-2, v němž figurovalo více středových hráčů. Můžete nám přiblížit tvorbu sestavy na duel v Příbrami? „Při absenci Selnara, Křivánka a Křišťála jsme samozřejmě vycházeli z dostupných hráčů. Chtěli jsme využít silných stránek našeho týmu a eliminovat předností domácích. Nebojím se říci, že hráči dnes v první půlhodině podali kvalitní individuální výkony. Škoda, že za svoji práci a nasazení nebyli bodově odměnění, protože zápas je na náročném terénu stál spoustu sil,“ dodal nový lodivod FCV.

 
Související
Aktuálně

Podzimní žákovské hodnocení: U15 – Pavel Benda a Pavel Tvarůžek

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na starší žáky U15, kteří působí v nejvyšší soutěži své kategorie MSŽL. Z 16ti utkání vybojovali 28 bodů a umístili se na 6. příčce. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu