03.03.2023, Miroslav Fuks

Ondřej Smetana: Předvedli jsme slušný týmový i individuální výkon

Ondřej Smetana: Předvedli jsme slušný týmový i individuální výkonVelké úsilí hráčů a nadějný úvodní výkon, který však na prahu fotbalového jara nebyl odměněn góly a třemi body. Takto lze shrnout slova kouče Ondřeje Smetany po pátečním startu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Co vše z jeho úst na tiskovce po duelu s Chrudimí zaznělo?

 

„Zápasu a našemu výkonu samozřejmě scházela kýžená branka. Ta by jistě zápas „odšpuntovala“, změnila ráz utkání, otevřela defenzívy a jsem přesvědčen, že by nakonec i více branek. Měli jsme se ještě více tlačit do ofenzívy, ještě více na soupeře tlačit, nutit jej k chybám a zlomit ho. A samozřejmě být klidnější a kvalitnější ve finální a předfinální fázi. V prvním poločase jsme v šestnáctce soupeře měli nějaké pološance a závary, ale měli jsme v nich být ve vyšším počtu, v lepším pohybu a důslednější. Ve druhém poločase jsme se dostali do výraznějších šancí, v nichž se utkání lámalo. Bohužel jsme je neproměnili a bez gólů se samozřejmě vyhrát nedá,“ řekl k jarní premiéře svého mužstva Ondřej Smetana.

Domácí lodivod poté v hodnocení pokračoval: „Remíza nás mrzí o to více, že jsme utkání měli po většinu času pod kontrolou, předvedli jsme slušný týmový i individuální projev. Škoda, že kluci za svoji práci na hřišti a intenzitu výkonu nebyli odměněni tříbodovou radostí. Dnešní výkon pro ně musí být motivací do dalších zápasů, ke zlepšení z hlediska výkonu i bodového zisku.“

Jak moc vám fotbalisté, kteří dnes nemohli být v nominaci pro utkání, tedy vyžlucení Vedral a Křivánek, stejně tak zdravotně indisponovaní Piško a Vlk? „O jejich absenci jsme věděli dlouho dobře. Myslím si, že jsme si i bez nich dokázali poradit a jejich spoluhráči je dobře zastoupili,“ uvedl Smetana.

JEŽOUR TV: Jak bezbrankovou remízu okomentovali kouč Ondřej Smetana a ofenzivní záložník Jakub Selnar, jenž neproměnil největší šanci utkání?

 
Související
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu