22.09.2011, Miroslav Fuks

O dres FC Vysočina bojují dva mladí Slávisté

O dres FC Vysočina bojují dva mladí SlávistéVe stínu posledních poměrně významných změn, ke kterým došlo v kádru prvního týmu FC Vysočina, přichází do Jihlavy dva talentovaní mladí fotbalisté Slavie Praha s velkými zkušenostmi z českých mládežnických reprezentací. Jde o stopera či záložníka Petra Kolaříka (nar. 14.3.1991) a krajního záložníka Petra Kučeru (nar. 26.1.1991). Kluby se domluvili na jejich hostování do konce letošního roku s pevně stanovenou opcí na přestup.

 

Oba hráči se zapojili do tréninkového procesu juniorky a budou připraveni nastoupit už v nedělním domácím duelu proti juniorce 1.FC Slovácko. „Známe je z jejich zápasů v dorostenecké lize či z mládežnických reprezentací. O jejich kvalitách jsme se přesvědčili i při nedávném dvoudenním testu. Během nadcházejících tří měsíců dostanou příležitost projevit svůj fotbalový potenciál v zápasech MSFL. Věřím, že tuto výzvu přijmou a dokáží, že by v budoucnu mohli usilovat i o dres jihlavského „áčka“,“ řekl na jejich adresu trenér juniorky Roman Kučera.

Petr Kolařík s fotbalem začínal v Sokolu Radnice. Byl dlouholetým kapitánem českých reprezentací U-16 až U-18, v nichž nasbíral 42 startů a vstřelil 5 gólů. Petr Kučera začínal v oddíle FC Real Praha. V reprezentacích U-16 až U-19 zasáhl do 19ti duelů a dvakrát skóroval.

Petr Kučera Petr Kolařík
 
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu