30.07.2015, Miroslav Fuks

Novinka na webu: hlasování o hráče měsíce!

Novinka na webu: hlasování o hráče měsíce!Redakce webu FC Vysočina se pro čerstvě zahájený ročník fotbalových soutěží rozhodla upustit od internetového hlasování fanoušků v anketě o „Hráče zápasu“. Ten je ostatně vyhlašován po každém duelu přímo SYNOT ligou. Místo něj budete mít na konci každého fotbalového měsíce možnost vybrat „Hráče měsíce FC Vysočina“! S tímto fotbalistou následně přineseme aktuální rozhovor.

 

Měsíc červenec sice převážně patřil přípravě na SYNOT ligu a nabídl pouze jeden mistrovský zápas, přesto hlasování v anketě nabízíme již nyní. Dobrý obrázek o formě jednotlivých hráčů jste si jistě mohli udělat v rámci pátečního duelu proti Spartě. Navíc řada fanoušků na vlastní oči viděla předligovou generálku proti Táborsku či přípravná utkání, která jihlavský tým odehrál v blízkém regionu.

Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu, přičemž na pozice na 1. – 5. místě můžete vybírat z fotbalistů na soupisce FC Vysočina, kteří v daném období nastoupili alespoň do jednoho utkání. Děkujeme.

 
Aktuálně

Vysočina padla v Líšni v nastaveném čase po pokutovém kopu

I přes nadějný první poločas se jihlavští hráči ve druhé půli k žádné větší šanci nedostali a mohou tak děkovat fantastickému Vejmolovi, že rozdílová trefa brněnského celku nepřišla už daleko dříve. Z Líšně se tak jihlavský celek vrací bez bodu, kdy v nastavení druhého poločasu o konečném výsledku 2:1 z penalty rozhodl Jan Silný. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu