28.07.2018, Miroslav Fuks

Nejlepší vstup do ligy od roku 2006, ale historie varuje

Nejlepší vstup do ligy od roku 2006, ale historie varujePředlouhých 12 let trvalo čekání na plný bodový zisk fotbalistů FC Vysočina v úvodních dvou zápasech nového ročníku. Stejně výborný vstup zaznamenal tým kouče Milana Bokši v létě 2006, ovšem vývoj tehdejší sezóny poskytuje cenné varování. Jihlava v dalších kolech utrpěla mnohé ztráty a nakonec se ziskem 51 bodů skončila v druholigové tabulce až pátá.

 

Letní starty FCV z roků 2006 a 2018 představují jediné stoprocentní „výkopy“ v ligové historii klubu, která se datuje roku 2000. Sen o rychlém jihlavském návratu do nejvyšší soutěže je zatím v nedohlednu a před fotbalisty FC Vysočina je minimálně dalších 28 nesmírně náročných druholigových duelů, přesto není důvod se z úspěšného vstupu do soutěže neradovat! Minimálně tedy do pondělí, kdy FC Vysočina začíná tréninkový týden před vyhecovaným duelem ve Znojmě.

Snad vás tedy nyní potěší video kompilace pozápasové radosti fanoušků a fotbalistů FCV po zápasech na Zbrojovce a v pátek proti Pardubicím. Tak si ho užijte! :-)

 
Související
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu