23.01.2007, Miroslav Fuks

Na startu Tipsport cupu i s ostravským Staňkem

Na startu Tipsport cupu i s ostravským StaňkemVe středu 24. ledna odehraje FC Vysočina své úvodní utkání v rámci základní skupiny zimní ligy Tipsport cupu. V Mladé Boleslavi ji na úvod čeká velmi těžký protivník v podobě domácího prvoligového celku. Defenzívu našeho mužstva v tomto zápase vyztuží defenzivní hráč Baníku Ostrava Zdeněk Staněk.

 
„Připojil se k nám v pondělí v rámci své zhruba čtrnáctidenní zkoušky v našem klubu. Pokud se osvědčí, tak bychom usilovali o jeho hostování s opcí na přestup. Zároveň se snažíme tým posílit i na dalších postech. Není to ovšem vůbec jednoduché,“ uvedl ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Trenér Bokša Staňkovu přítomnost jistě velmi uvítal, neboť ho v současné době trápí poměrně početné absence v defenzívě.Pro zranění budou scházet mladí stopeři Gebreselassie a Kovařík a otazník visí i nad startem zkušeného Michala Kadlece. Navíc s velkou pravděpodobností nebude moci počítat s lehce zraněnou trojicí Malínek, Šamánek a Pacholík. „Do zápasu půjdeme z plné přípravy a s cílem v měření s kvalitním protivníkem obstát. Čeká nás velmi dobrá herní zátěž, ve které si hráči budou moci otestovat a srovnat svoji výkonnost s prvoligovými fotbalisty,“ řekl nám k zápasu kouč Milan Bokša.

Zdeněk Staněk (nar. 7.7.1985) do nejvyšší soutěže naskočil v kádru Baníku v závěru podzimu 2004. Doposud nastoupil do 30ti zápasů, ovšem ve skončené podzimní sezóně dostal od kouče Večeři důvěru pouze dvakrát. Jeho předností je pohyblivost a důslednost, dobrá hra hlavou a kvalitní defenzíva, která umožňuje jeho využití na postu stopera i defenzivního záložníka. Stoosmdesátdevět centimetrů vysoký rodák ze Šumperka s fotbalem začínal v Sobotíně, odkud se přes Zábřeh dostal v roce 2000 do ostravského Baníku.

 
Aktuálně

Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu