18.09.2015, Miroslav Fuks

Na postu asistenta Marka Zúbka nahradil Pavel Procházka

Na postu asistenta Marka Zúbka nahradil Pavel ProcházkaNa středeční odvolání trenéra Luďka Klusáčka aktuálně navazuje ještě jedna personální změna ve složení realizačního týmu FC Vysočina. Z pozice druhého asistenta byl odvolán Marek Zúbek, kterého nahrazuje trenér Pavel Procházka. Trenérské vedení prvoligového týmu tak získalo konečnou podobu.

 

Tvoří jej hlavní trenér Milan Bokša, asistenti Roman Kučera a Pavel Procházka, kondiční trenér Jan Budějský a trenér brankářů Jaromír Blažek.

Pavel Procházka je, stejně jako Roman Kučera, dlouholetým trenérem juniorky a dorosteneckých týmů FC Vysočina. Svoji trenérskou dráhu zahájil v Bystřici nad Pernštejnem, ovšem už v roce 2003 se přesunul k jihlavskému výběru U15. V dalších letech postupně vedl oba týmy mladšího dorostu a následně řadu let působil u staršího dorostu U19. Roky 2012 – 2015 strávil u juniorského týmu, s nímž v ročníku 2014/15 dosáhl na velice lichotivou konečnou 6. příčku. Od léta trénoval mladší dorost U17, přičemž jeho nástupce u tohoto mančaftu bude v brzké době upřesněn. Během víkendového utkání jej provizorně povede sportovní manažer mládeže Josef Morkus.

Marek Zúbek je bývalý český reprezentant, který počtem ligových startů náleží do Klubu legend SYNOT ligy. Ročník 2005/06 hráčsky strávil v FC Vysočina, aby se do Jihlavy vrátil v létě 2012 na prahu návratu FC Vysočina do nejvyšší soutěže. V roli asistenta trenéra působil pod trenéry Komňackým, Radou, Kučerou i Klusáčkem.

 
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu