19.11.2018, Miroslav Fuks

Na Pardubice doplní realizační tým Roman Kučera

Na Pardubice doplní realizační tým Roman KučeraFotbalisté FC Vysočina se intenzivně připravují na závěrečný duel kalendářního roku 2018 – sobotní náročnou jarní předehrávku na půdě Pardubic. Tým povede Michal Šmarda, konzultacemi, radami a cennými zkušenostmi jej od čtvrtka doplnil Roman Kučera, který bude administrativně uveden jako hlavní trenér.

 

„Roman Kučera nadále zůstává šéftrenérem mládežnické akademie FKM Vysočina Jihlava. Jeho záskok jsme projednali s technickým ředitelem FAČR, jíž je Roman zaměstnancem. Jsme rádi, že toto jednozápasové provizorium schválil. Chtěli jsme trenérský tým na poslední utkání doplnit a též oživit, proto jsem Romana požádal o tento záskok. Kluky primárně povede Michal Šmarda. Ostatně, ten si už úlohu kouče vyzkoušel v pohárovém utkání v Opavě a poté v ligových zápasech na Žižkově a s Prostějovem,“ objasnil složení trenérského týmu ředitel klubu Jan Staněk.

Michal Šmarda Vysočinu povede do duelu proti Pardubicím

 
Aktuálně

U19 má za sebou první týden přípravy

Starší dorost U19 se na jarní část sezóny začal připravovat jako jeden z prvních mládežnických týmů FC Vysočina. Už více než týden hráči polykají tréninkové dávky, které jim trenér Luboš Prokopec se svým realizačním týmem přichystal. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu