04.07.2009, Miroslav Fuks

Miroslav Krieg míří do pražské Sparty

Miroslav Krieg míří do pražské SpartyVýrazné úspěchy FC Vysočina na mládežnickém poli nezůstávají bez pozornosti všech českých špičkových klubů. Krom zájmu o jihlavské hráče lze registrovat i nabídky pro trenéry FC Vysočina. Příkladem může být loňský odchod šéftrenéra mládeže Lumíra Fikese do 1.FC Brno a aktuální „změna dresu“ u jeho následovníka Miroslava Kriega. Ten bude v příštím soutěžním ročníku působit v pražské Spartě.

 
„Obdržel jsem hned několik zajímavých nabídek a nakonec jsem se rozhodl pro změnu. Cítil jsem, že po čtyřech letech v FC Vysočina potřebují nové zkušenosti, motivaci a též určitou přestávku k novému osobnímu nadechnutí. Tato pauza by mohla být ku prospěchu mému i FC Vysočina. Rád bych se totiž do Jihlavy jednou vrátil a pozitivní podněty přinesl zpět. Ve Spartě bych měl v nadcházejícím ročníku vést jeden z dorosteneckých týmů,“ uvedl Miroslav Krieg, který dodal: „Chtěl bych touto cestou poděkovat akcionářům a vedení FC Vysočina, že mi v jihlavském klubu umožnili pracovat. Přeji si, aby zde naplnili své cíle v podobě postupu do nejvyšší soutěže a celkové klubové stabilizace. Poděkovat samozřejmě chci i všech trenérům, s nimiž jsem v FC Vysočina mohl spolupracovat. Doufám, že na spolupráci budeme moci v budoucnu navázat.“

„Zatím nepředpokládáme, že by na uprázdněný post šéftrenéra mládeže někdo nastoupil. Do činnosti mládežnického úseku budou více zapojeni pánové Josef Vanko, který bude mít na starosti administrativu, a Pavel Procházka, jenž se stane vedoucím dorosteneckého SCM,“ uvedl ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Doplňme další mládežnické posty v FC Vysočina. Úsek přípravek vede Karel Fencl, sportovní třídy Pavel Tvarůžek, Domov mládeže má na starosti Dr. Jaroslav Hochmal a scouting je v kompetenci Romana Kučery.


 
Aktuálně

Skvělá bilance trvá! Z Vlašimi vezeme tři body!

Vysočina potvrdila svoji výbornou venkovní formu a skvělou bilanci proti FC Sellier & Bellot Vlašim! Jihlavský tým ve Vlašimi vybojoval velmi cennou výhru 0:1 (0:0) a alespoň částečně napravil tak domácí debakl s Blanskem. Bodový zisk, stejně jako na Dukle Praha, zajistila deset minut před koncem přesná hlavička Vojty Křišťála po centru Tomáše... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 13:30
FC Graffin Vlašim
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu