23.07.2016, Miroslav Fuks

Michal Hipp: K naší hře mám mnoho připomínek

Michal Hipp: K naší hře mám mnoho připomínekFotbalisté FC Vysočina z výsledkového hlediska ještě nikdy nesehráli tak zdařilou generálku před startem podzimní či jarní části nejvyšší soutěže. Českobudějovickému Dynamu nadělili „rukavici“, potvrdili úspěšnou letní přípravu a před přetěžkým výkopem I. ligy, kdy na svém stadiónu přivítají mistrovskou Plzeň, se naladili na pozitivní vlnu.

 

Jihlavský kouč Michal Hipp však vítězství svého celku rozhodně nepřeceňoval: „Jsme rád, že jsme zvítězili poměrně vysokým rozdílem, i když k naší hře mám mnoho připomínek. I s ohledem na teplo a určité zdravotní problémy jsem vystřídal všechny hráče, které jsme měli k dispozici. Předvedli jsme ale i spoustu dobrých věcí. Je vidět, že víme, co chceme hrát a co máme hrát. Dosáhli jsme výsledku, který je cenný pro zvýšení sebevědomí před startem ligy. Nutno dodat, že jsme dnes byli mimořádně efektivní a těžili jsme z dobře zahrávaných standardních situací, kterým předcházely fauly na naše hráče po dobře vypracovaných akcích,“ řekl slovenský lodivod, jenž nechtěl nijak odtajnit, nakolik má jasno z hlediska základní sestavy na Plzeň: „Dnes chyběl klíčový hráč Hronek a též Zoubele, jenž se v letní přípravě jevil velmi dobře. Jsem rád, že v týmu panuje poměrně velká konkurence. Většinu postů máme velmi dobře zdvojených. Z hlediska ligové soutěže jsem optimistou. Těším se na atraktivní utkání proti Plzni. Snad nás čeká plný dům a duel v parádní atmosféře.“

Pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně nabízí Youtube kanál Ježour TV. Krom komentáře trenéra Michala Hippa přinášíme i zajímavý rozhovor se stoperem Jiřím Krejčím.

 
Související
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu