04.03.2014, Miroslav Fuks

Matěj Vydra Talentem roku, Lukáš Masopust třetí!

Matěj Vydra Talentem roku, Lukáš Masopust třetí!Pražský palác Žofín dnes večer obsadili nejlepší čeští fotbalisté a trenéři, neboť tradičně hostil už 49. ročník ankety Fotbalista roku. Tím se už posedmé v kariéře stal gólman Petr Čech. Výraznou stopu při vyhlašování zanechal FC Vysočina a to nejen proto, že jihlavský odchovanec Matěj Vydra byl zvolen Talentem roku!

 

Útočník West Bromwich Albion a český reprezentant Matěj Vydra triumfoval s náskokem 74 bodů před Sparťanem Pavlem Kadeřábkem a s odstupem dalších 17 bodů bral pomyslný bronz krajní záložník FC Vysočina Lukáš Masopust!

S třetí příčkou se musel spokojit též gólman Jaromír Blažek v anketě Osobnost Gambrinus ligy, v níž vyhrál Pavel Horváth před Radoslavem Kováčem. Se dvěma body obsadil 22. pozici jihlavský středopolař Václav Koloušek.

Nejsledovanější anketa Fotbalista roku 2013 hlasy pro hráče FC Vysočina nepřinesla, ovšem bodovali jihlavští odchovanci – Matěj Vydra na celkové 13. příčce a další útočník Michael Rabušic na dělené 20. pozici. Kádrem FC Vysočina v minulosti prošli i Josef Hušbauer (8. místo) a David Lafata (11. místo).

Jihlavský klub se umístil i v rámci Ceny Lukáše Přibyla, která je udělovaná klubu, který nejlépe pracuje s fanoušky. Jediný obdržený bod stačil na 8. – 10. místo mezi českými kluby.

Matěj Vydra v elitní společnosti! Zleva Pavel Horváth, Pavel Vrba, Petr Čech a Karel Brückner.

 
Aktuálně

Mohamed Tijani přestoupil do Slavie Praha

Urostlý stoper Mohamed Tijani se stal slávistou a dostal tak předčasný dárek ke svým pondělním 23. narozeninám! Jeho hostování z FC Vysočina, kde strávil celý rok 2019, se proměnilo v přestup do Slavie Praha. Obránce z Pobřeží Slonoviny však obratem zamíří na hostování do Slovanu Liberec. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu