20.12.2013, Miroslav Fuks

Masopust, Tecl a Jan Kopic se vrátili na ZŠ Evžena Rošického

Masopust, Tecl a Jan Kopic se vrátili na ZŠ Evžena RošickéhoZákladní škola Evžena Rošického v Jihlavě zažila v poslední školní den roku 2013 velkou slávu. Za účasti svých úspěšných absolventů zde byla otevřena sportovně laděná stěna u vstupu do základní školy a poté fotbalisté Lukáš Masopust, Jan Kopic a Stanislav Tecl a plavci Jana Bukovanová, Alena Nývltová a Vojtěch Simbartl absolvovali zajímavou besedu s žáky sportovních tříd.

 

Ředitel základní školy František Svoboda milé hosty nejprve přivítal v ředitelně a při té příležitosti došlo na přípitek, předání školních triček a na oplátku předání dárku v podobě plzeňského dresu Stanislava Tecla. Následovalo odhalení za igelity skryté stěny, jejíž tapeta nyní kombinuje znak školy s motivem stadiónu FC Vysočina a bazénu v ulici Evžena Rošického. Na ní postupně přibudou podepsané fotografie úspěšných absolventů školy. Fotbalisty zde budou krom zúčastněné trojice reprezentovat též Michael Rabušic, Matěj Vydra a Theodor Gebre Selassie.

Poté už v zaplněné tělocvičně následovala zajímavá beseda úspěšných sportovců se současnými žáky sportovních tříd ZŠ Evžena Rošického. Beseda byla vhodně proložená soutěžemi a sportovním kvízem. Tečku za vydařenou akcí samozřejmě udělala autogramiáda, která se setkala s obrovským zájmem.

  • bohatou fotogalerii z akce naleznete ZDE

Po besedě se trojice odchovanců vrátila na stadión, kde se krátce střetla se sportovním manažerem mládeže Josefem Morkusem.

 
Aktuálně

Chcete prodloužit permanentku? Permici uchovejte pro příští ročník!

Jeden fotbalový ročník se chýlí ke konci, ale druhý se pomalu začíná chystat! Pokud hodláte být nadále věrní FC Vysočina, tak se rozhodně nezbavujte stávajících plastových permanentních, VIP nebo volných karet! Permice na FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU Vám rádi prodloužíme on-line nebo v kanceláři v sídle klubu. Další informace o prodeji permanentek pro... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu