21.02.2007, Miroslav Fuks

Marodka se vyprazdňuje, zraněný je však Baláž

Marodka se vyprazdňuje, zraněný je však BalážPřed dnešním přípravným duelem FC Vysočina na půdě Českých Budějovicích může trenéra Milana Bokšu těšit vyprazdňující se marodka týmu. Uzdravili se totiž Vladyka, Kadlec, Gorol a Cihlář. Velkou ránou však je zranění největší zimní posily Libora Baláže, který si poranil koleno v průběhu prvního poločasu pátečního modelového utkání proti juniorce.

 
Baláž o víkendu s oteklým kolenem odcestoval na vyšetření do Brna a v pondělí podstoupil arteroskopické vyšetření kolena. Přesná diagnóza zní prasklý meniskus a poškozená chrupavka. Podezření na přetržený postranní vaz se naštěstí nepotvrdilo. Znamená to, že by hráč zhruba za pět týdnů mohl začít trénovat a v dubnu pomoci svým spoluhráčům v těžkých postupových bojích.

Krom Baláže bude u dnešní přípravy scházet nachlazený Gebreselassie a dlouhodoběji zraněný Michal Pacholík. Na jih Čech neodcestují ani Kovařík s Čermákem, kteří dnes doplní sestavu juniorky v zápase proti Znojmu.

„Do konce přípravy je relativně dost času, ale zároveň už musím hledat optimální sestavu. Proto ubude střídání a od začátku nastoupí hráči, kteří by měli pravidelně nastupovat i na jaře. Uvidíme, co s hráči udělá první letošní duel na přírodní trávě. Už si na ní musí začít pomalu zvykat,“ doplnil Bokša.

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu