M-soft
 
19.03.2009, Miroslav Fuks

Marko: „Chceme navázat na výkon proti Opavě!“

Marko: „Chceme navázat na výkon proti Opavě!“Před fotbalisty FC Vysočina je další těžký duel. Tuto neděli 22. března se od 17:00 představí v Hradci Králové. „Pod lízátky“ se jim přitom vůbec nedaří – z dosavadních pěti duelů nikdy nevyhráli a pouze dvakrát remizovali. Kouče Karola Marka jsme se zeptali, s jakým bodovým ziskem by byl proti „votrokům“ spokojen?

 
Z Hradce je pro každý tým jakýkoliv bodový zisk velmi cenný. Je třeba si uvědomit velké kvality týmu, se kterým se v neděli střetneme. Na nepříliš úspěšný hradecký úvod se nemůžeme dívat, neboť soupeř měl v těchto zápasech smůlu v koncovce. Především se však musíme soustředit na náš výkon a navázat na hru z posledního domácího duelu proti Opavě.

Právě po zápase s Opavou byla v kabině jistě lepší atmosféra, než po duelu na Slovácku...

Nemyslím si, že by náladě kabiny byl výrazný rozdíl. Velký tlak je na hráče vyvíjen neustále. Stále musí mít na paměti, jak mají pracovat na tréninku a přistupovat k jednotlivým zápasům. Zopakováním výkonu na Slovácku cesta do I. ligy nevede!

Pro základní sestavu se vám rýsuje řada alternativ? Už máte jasno o složení jedenáctky?

O sestavě se rozhodneme 2 hodiny před zápasem.

Jaké poznatky máte ze hry hradeckého týmu?

Hradecký tým má bezesporu vysoké parametry. Přesvědčili jsme se o tom při podzimním vzájemném duelu v Jihlavě a stejně tak při sledování jejich jarních duelů. Opírají se o zkušenou obranu, kvalitní presing, výbornou křídelní hru přes Kasálka a Rezka a v neposlední řadě disponují velmi nebezpečným triem útočníků Bukač, Dvořák a Kaufman.

  

 

 
Související
Aktuálně

Juniorka přípravu završila výhrou nad Starou Říší

Juniorský FC Vysočina se dnes dočkal posledního přípravného duelu před startem své ligové soutěže. Na hřišti divizní Staré Říše dokázal nastřílet čtyři branky, když se dvakrát trefil testovaný polský útočník Przemyslaw Kita a po jedné brance přidali Matěj Votava a Tomáš Lorenc. Bohužel, jihlavská obrana neměla svůj den, tudíž se zrodila těsná... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu