27.05.2009, Miroslav Fuks

Marko: „Hráči musí odčinit výkon ze Sokolova“

Marko: „Hráči musí odčinit výkon ze Sokolova“Kouč Karol Marko v neděli se svými svěřenci nastoupí do posledního domácího duelu tohoto druholigového ročníku. Fanoušci FC Vysočina v zimě jistě věřili, že v tomto utkání společně s hráči oslaví postup do nejvyšší soutěže. Vývoj jara jim bohužel příliš radosti nepřipravil. Trenéra jsme se před utkáním zeptali, jak těžké je nyní připravit tým na další utkání?

 
Z mého pohledu to není těžké. Na tahu jsou však hráči, kteří musí na hřišti odčinit jejich předchozí výkony a zejména porážku v Sokolově. Očekávám od nich pozitivní reakci v podobě kvalitního a přesvědčivého výkonu.

Budou krom Gabriela scházet další hráči?

Gabriel v Sokolově obdržel osmou žlutou kartu a bude nám tak scházet do konce tohoto ročníku. Navíc nemůžeme počítat s Karlíkem, který v posledním utkáním utrpěl bolestivého bolestivou krevní podlitinu na lýtku. Naopak už naplno trénuje Cihlář.

Co říci ke sparťanské juniorce?

Sparťanské „béčko“ už má jistotu záchrany v soutěži a bude u nás hrát velmi uvolněně. Jde o velmi mladé, technické a nevyzpytatelné mužstvo. Určitě však jde o zdolatelného soupeře a je naší povinností tento domácí zápas zvládnout za tři body.

 
Související
Média
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu