27.05.2009, Miroslav Fuks

Marko: „Hráči musí odčinit výkon ze Sokolova“

Marko: „Hráči musí odčinit výkon ze Sokolova“Kouč Karol Marko v neděli se svými svěřenci nastoupí do posledního domácího duelu tohoto druholigového ročníku. Fanoušci FC Vysočina v zimě jistě věřili, že v tomto utkání společně s hráči oslaví postup do nejvyšší soutěže. Vývoj jara jim bohužel příliš radosti nepřipravil. Trenéra jsme se před utkáním zeptali, jak těžké je nyní připravit tým na další utkání?

 
Z mého pohledu to není těžké. Na tahu jsou však hráči, kteří musí na hřišti odčinit jejich předchozí výkony a zejména porážku v Sokolově. Očekávám od nich pozitivní reakci v podobě kvalitního a přesvědčivého výkonu.

Budou krom Gabriela scházet další hráči?

Gabriel v Sokolově obdržel osmou žlutou kartu a bude nám tak scházet do konce tohoto ročníku. Navíc nemůžeme počítat s Karlíkem, který v posledním utkáním utrpěl bolestivého bolestivou krevní podlitinu na lýtku. Naopak už naplno trénuje Cihlář.

Co říci ke sparťanské juniorce?

Sparťanské „béčko“ už má jistotu záchrany v soutěži a bude u nás hrát velmi uvolněně. Jde o velmi mladé, technické a nevyzpytatelné mužstvo. Určitě však jde o zdolatelného soupeře a je naší povinností tento domácí zápas zvládnout za tři body.

 
Související
Média
Aktuálně

Kučera: Mužstvo ukázalo charakter a silnou touhu po vítězství

Nervová soustava fanoušků, hráčů a hlavně pak trenérů dostala v závěru utkání FCV vs. Líšeň pořádně zabrat! Csaplárova past opět zafungovala, ovšem výhru domácím nakonec nevzala. Ti si ji vzali zpět minutu před koncem hrací doby! Jak ofenzivní bitvu a gólovou přestřelku okomentovali oba trenéři? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu