08.04.2009, Miroslav Fuks

Marko: „Čekám velmi těsný a napínavý zápas“

Marko: „Čekám velmi těsný a napínavý zápas“Náročnou sérii dvou zápasů na venkovních hřištích zakončí fotbalisté FC Vysočina v pátek 10. dubna na Julisce proti Dukle Praha. V rámci 22. kola II. ligy zde sehrají ostře sledovaný duel dvou vyrovnaných týmů a aspirantů postupu. Kouče Karola Marka jsme požádali o charakteristiku hry nadcházejícího soupeře jeho týmu.

 
Dukla má bezesporu kvalitní a kultivovaný tým, v němž se skloubí zkušenost s talentovaným mládím. Mužstvo má velice dobré držení míče, hráči o sobě na hřišti vědí a především chtějí hrát fotbal. Trenér Bittengel se opírá o pevnou obranu, kterou navíc přes zimu vyztužil exjihlavský gólman Vorel.

Jak moc bude Dukle scházet vykartované velezkušené duo Novotný – Zelenka?

Dukla disponuje širokým kádrem, který určitě dokáže dva hráče nahradit. Noví hráči základní sestavy navíc budou mít zvýšenou motivaci. Zejména v útoku má náš soupeř hned řadu variant – jsou zde Blaha, Chigou, Kulvajt. Kolomazník či Svatonský.

Kdo je favoritem nadcházejícího zápasu?

Půjde o duel dvou zcela vyrovnaných týmů, které mají fotbalově co předvést. Takové zápasy mohou skončit jakýmkoliv výsledkem. Nečekám však, že padne mnoho gólů, neboť oba celky se prezentují dobrou defenzívou. Čekám velmi těsný a napínavý zápas. My chceme hrát aktivně a ofenzivně. Samozřejmě bychom se vůbec nezlobili, kdyby se nám povedla odveta za smolnou podzimní domácí porážku 0:1.

Můžete počítat s kompletním kádrem?

Vyjma Michala Vyskočila, který se s dlahou na ruce začne postupně zapojovat do tréninku, jsme kompletní. Pavel Mareš už normálně trénuje a měl by být připraven minimálně na lavičce.


 
Související
Aktuálně

První zimní výhra FCV: proti Podbrezové

Vysočina si připsala první výhru v zimní přípravě, když po zásluze přehrála FK Železiarne Podbrezová 2:0 (1:0). Jihlavské branky do sítě 7. celku II. slovenské ligy, jenž v uplynulém ročníku působil v nejvyšší soutěži, zaznamenali Rajmund Mikuš a Matěj Koubek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu