07.06.2007, DENÍK - Vít Brabec

Malínka čeká plastika, fotbal si nezahraje ještě půl roku

Malínka čeká plastika, fotbal si nezahraje ještě půl rokuJIHLAVA - Jiřího Malínka čeká ve čtvrtek plastika předního křížového vazu, který záložníka druholigového FC Vysočina nepustil na hřiště už dva měsíce. Po operaci a pár dnech strávených v pražské nemocnici si další půl rok od fotbalu odpočine.

 
Malínek se po dvou měsících vrací na místo činu. Právě v Praze si v dubnovém utkání s Viktorií Žižkov vaz v levém koleni přetrhl. Zdravotní peripetie talentovaného fotbalisty se pokusí vyřešit doktor Maurer, specialista na sportovce.

„Čas operace nevím. Až na mě přijde řada, tak prostě půjdu,“ říká Malínek, který si v pražské nemocnici poleží dva nebo tři dny. „Pak budu mít nějakou dobu berle a dál se uvidí, co koleno udělá. Rehabilitace mě čeká v Jihlavě,“ nastiňuje rodák z Dačic.

Dvouměsíční pauza bez fotbalu, kterou už má po osudném okamžiku za sebou, opět naroste. „Celkově to vypadá ještě na půl roku,“ smiřuje se s dlouhou odmlkou. „Ale hlavně, aby to udělali dobře a já už s tím neměl žádné problémy,“ přeje si Malínek.

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu