30.06.2015, Miroslav Fuks

Letní přípravu zahájil také juniorský tým

Letní přípravu zahájil také juniorský týmV úterý 30. června vstoupil do letního drilu též juniorský mančaft FC Vysočina. Ten převzal trenérský tým dorostu U19 z uplynulé sezóny, který tvoří hlavní trenér Josef Vrzáček a asistent Michal Lovětínský. Mladíci ročníků 1995 a 1996 se budou připravovat v domácím prostředí.

 

Kádr během léta tradičně prošel poměrně významnou proměnou. Věkově jej opustili fotbalisté ročníku 1994 – Dvořáček, Klusák, Chyla, Kelbler a též Demeter. Naopak kádr doplnili loňští dorostenci Mazel, Rychetník, D.Šerý, Jícha, M.Šerý a Fiala. „Nutno dodat, že další hráči, kteří věkově spadají do stávajícího kádru juniorky, jsou nyní zařazeni do přípravy „áčka“. Jde o gólmany Soukupa a Koláře a hráče do pole Pedra, Dubu, Klímu a Štěpánka. Uvidíme, který z nich se nakonec v prvoligovém kádru udrží. Jasno bude před odjezdem „áčka“ na soustředění do Horního Rakouska. Na startu přípravy postrádáme zraněného Mlakiće, jenž se podrobil operaci, a Spirkoskiho, který absolvuje testy v Německu. Naopak se s námi budou v prvním týdnu letní přípravy připravovat věkově starší Jindřich Kučera a Jan Urbánek, pro něž bude sportovní vedení klubu hledat uplatnění na hostování,“ řekl ke složení kádru trenér Josef Vrzáček, jenž upozornil na dvě nové tváře v kádru: „Jsou jimi bosenský dorostenecký reprezentant a útočník Amir Mašić (roč. 1998) a ofenzivní hráč Patrik Nehoda (roč. 1995).“

Juniorský tým má před sebou velice náročné tréninkové období. Po celý červenec bude šest dnů v týdnu trénovat dvoufázově. Nejčastěji se bude připravovat na travnaté ploše ve Vyskytné, dojde i na posilovnu a pouze jednou na tartanový ovál. První prověrkou bude ve středu 8. července duel proti dorostu U19 a v sobotu 11. července utkání proti Kolínu.

Kádr juniorky na startu letní přípravy:

Brankáři: Jícha

Obránci: Fiala, Kriegsmann, D.Šerý, Rychetník, Zábrodský

Záložníci: Ujčík, Hron, Vitásek, Mazel, Nehoda

Útočníci: M.Śerý, Veselský, Maruš, Mašić

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc červen jste zvolili Standu Klobásu

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ za zápasy nabitým červnem registruje vítězství staronového lídra. Poprvé od srpna loňského roku zvítězil v hlasování fanoušků šestadvacetiletý útočník Stanislav Klobása. Za uplynulý měsíc nastoupil do 7 duelů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a vstřelil 3 branky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
FC Vysočina Jihlava
1.SK Prostějov
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu