16.07.2020, Miroslav Fuks

Letní příprava: start 27.7., první duel s Pardubicemi

Letní příprava: start 27.7., první duel s PardubicemiPouhých dvanáct dnů dovolené bude muset stačit fotbalistům FC Vysočina. Už v pondělí 27. července se znovu zapojí do tréninkového procesu na start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, jenž je zatím v plánu 22. srpna. Známé jsou i letní přípravné duely jihlavského týmu.

 

Netradičně krátkou letní pauzu vyplní čtyři náročné tréninkové týdny, které zpestří zatím tři ohlášené přípravné duely. Na úvod se Vysočina 1. srpna střetne v Hlinsku s nováčkem FORTUNA:LIGY - Pardubicemi. O týden později v Jihlavě nastoupí proti Zbrojovce Brno a zatím předpokládanou generálku na ligový start obstará zápas v Českých Budějovicích proti prvoligovému Dynamu. Není vyloučeno, že plán duelů bude doplněn o další střetnutí.

Pravidelně aktualizovaný přehled přípravných zápasů v letní přípravě včetně duelů juniorky a starších dorostenců – ZDE

 
Aktuálně

Kouč Aleš Křeček si bude užívat jízdu vozem od Mercedes Cars & Servis

FC Vysočina prodlužuje spolupráci se společností Mercedes Cars & Servis a zároveň ji povyšuje o úroveň výše! Komfortní jízdu vozem Mercedes si během nadcházejícího fotbalového ročníku bude užívat kouč Aleš Křeček. Štocká firma Mercedes Cars & Servis tak utvrdila svoji pozici mezi významnými partnery klubu. Děkujeme! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu