14.08.2020, Miroslav Fuks

Kouč Aleš Křeček si bude užívat jízdu vozem od Mercedes Cars & Servis

Kouč Aleš Křeček si bude užívat jízdu vozem od Mercedes Cars & ServisFC Vysočina prodlužuje spolupráci se společností Mercedes Cars & Servis a zároveň ji povyšuje o úroveň výše! Komfortní jízdu vozem Mercedes si během nadcházejícího fotbalového ročníku bude užívat kouč Aleš Křeček. Štocká firma Mercedes Cars & Servis tak utvrdila svoji pozici mezi významnými partnery klubu. Děkujeme!

 

„Jsme rádi, že můžeme pokračovat ve spojení naší společnosti s FC Vysočina a že ji po dvou letech povyšujeme poskytnutím výrazně kvalitnějšího, komfortnějšího a silnějšího vozu. Je nám ctí, že náš Mercedes bude využívat kouč Aleš Křeček a přejeme mu mnoho pohodových kilometrů nejen na trase Jihlava – Třebíč. A samozřejmě věříme, že v něm bude vozit mnoho bodů do ligové tabulky,“ okomentoval rozšiřující se spolupráci s FC Vysočina Martin Řáda, majitel firmy Mercedes Cars & Servis.

Společnost Mercedes Cars & Servis sídlí ve Štokách, kde je nepřehlédnutelná podél silničního tahu směrem na Havlíčkův Brod. Jak její název napovídá, tak se specializuje na prodej a kompletní servis vozů značky Mercedes. Nabízí však i výkup vozů této věhlasné automobilky a stejně tak i profesionální zvýšení výkonu – tzv. chiptuning motoru. „V rámci servisu provádíme výměnu a proplach automatické převodovky, opravy elektro – hydraulického vzduchového systému anebo jsme schopní zajistit české menu pro radionavigační systém vozu Mercedes. Specialitou našich mechaniků je montáž měchů, tlumičů, kompresorů, řídících jednotek a systému značky Airmatic,“ doplnil Řáda.

Mercedes Cars & Servis se sdílem ve Štokách

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Takto vybojované vítězství jsme fakt potřebovali

Odměna za dosavadní dřinu. Výhra semknutého bojujícího týmu, který na hřišti nechal duši. Nejen takto komentoval dnešní výhru FC Vysočina kouč Aleš Křeček. Jeho tým se dočkal prvního tříbodového zisku v sezóně a Jihlava se radovala z historicky prvního vítězství z Chrudimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu