08.04.2014, Miroslav Fuks

Kolář a Fiala reprezentovali proti Irsku

Kolář a Fiala reprezentovali proti IrskuČeský reprezentační celek U18 v minulém týdnu sehrál dva přípravné duely proti výběru Irska. Zasáhla do nich dvojice starších dorostenců FC Vysočina – gólman Marek Kolář a levý obránce Patrik Fiala. Jak se týmu trenéra Miroslava Soukupa vedlo?

 

1.4. Česko – Irsko 2:1 (0:0)

Góly: 62. Valenta, 75. Zorvan - 49. Power

Sestava ČR: Kolář - Tomášek, Takács, Kodr, Vaněk - Valenta (64. Knejzlík), Kulhánek, Jankto, Zorvan - Schick (86. Štrombach), Suchan (73. Suchan).

3.4. Česko – Irsko 0:2 (0:1)

Góly: 30. Goldsmith, 89. Hallahan

Sestava ČR: Vorel - Toml, Takács (34. Kodr), Honiš, Fiala (58. Vaněk) - Valenta (46. Zorvan), Bláha (82. Tomášek), Jankto, Knejzlík - Suchan (46. Kulhánek), Štrombach (58. Schick).

Patrik Fiala v hlavičkovém souboji s jedním z irských hráčů

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2013/14

Letní přestupové období přineslo jedno z největších hráčských „zemětřesení“ v dějinách klubu. Vysočina v průběhu roku 2013 do přestupů uvolnila nejvyšší sumu ve svých dějinách. „Přivedli jsme mnoho nových hráčů, kteří mají talent, kvalitu a perspektivu. Jsme přesvědčeni, že tato strategie je správná a představuje výbornou investici do budoucnosti... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu