10.04.2009, Miroslav Fuks

Karol Marko: „Jedeme dál, prohry k fotbalu patří!“

Karol Marko: „Jedeme dál, prohry k fotbalu patří!“Velmi blízko byl FC Vysočina důležité výhře na půdě Dukly Praha. Bohužel, nadějně se vyvíjející první půle nebyla zúročena a soupeř dokázal duel otočit. Jak rozdílné poločasy viděl jihlavský kouč Karol Marko?

 
V první části jsme hráli velmi dobře. Domácí jsme, až na výjimky, do ničeho nepouštěli a sami jsme byli velmi aktivní. Měli jsme více šancí a vedli jsme zaslouženě.

V poločasové přestávce jsem hráče upozornil na určité chyby, přesto do druhé půle vstoupili pasivně, neudrželi jsme vepředu míč a především jsme se v obraně nevyvarovali chyb a nepřesností. Z nich resultovali dvě branky, které chod zápasu otočili ve prospěch domácích.

Fanoušky jistě bude zajímat váš taktický záměr a těžkosti se složením sestavy...

Kadlec pro nemoc celý týden netrénoval a navíc Cihláře přepadly problémy v krajině břišní. Rozhodli jsme se, že zahustíme střed hřiště a budeme hrát na jednoho útočníka. Má volba padla na Simra, Faldyna přišel na hřiště v průběhu druhé půle. Chtěli jsme být aktivní a při zisku míče přecházet do rozestavení 4 – 3 – 3.

Jste spokojen s výkonem svých svěřenců?

Nemohu jim upřít snahu, na hřišti se odevzdali. Bohužel soupeři nabídli vítězství, když nedokázali udržet míč na svých kopačkách a místo hry po zemi začali balóny pouze nakopávat. Nyní musíme zvednout hlavu a soustředit se na domácí duel s Třincem. Jedeme dát, prohry k fotbalu patří!

 
Související
Aktuálně

Petr Tlustý: Za dlouhé roky jsem klubu a jeho vedení moc vděčný

Bezmála třináct fotbalových let v Jihlavě a starty v 289 ligových či pohárových zápasech. Zástupce kapitána, oblíbenec fanoušků a legenda klubu. To vše je Petr Tlustý. Čtyřiatřicetiletý stoper, jehož výjimečně dlouhé působení v barvách FC Vysočina se v červenci uzavřelo. Rádi vám s ním teď nabízíme aktuální rozhovor, který jistě není na dlouho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu