28.09.2016, Miroslav Fuks

Kardnožka: Bohemians venku podávají kolísavé výkony

Kardnožka: Bohemians venku podávají kolísavé výkonyFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na společnost ADAM – zahradnická, a.s., jejíž produkty podporují skvělý stav trávníků v péči našeho klubu. Dotazy jsme položili produktovému manažerovi Zdeňku Kadrnožkovi.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
Společnost Adam zahradnická a.s. podporuje klub již řadu let. Musím říci, že  rokem  2012, kdy byla provedena firmou Philipp sportovní trávníky kompletní rekonstrukce hrací plochy stadionu, jsme s údržbou v, jejímž čele stojí pan Březina, spojeni téměř pupeční šňůrou. S dodávkou kvalitních osiv a hnojiv na všechny sportovní plochy s přírodní trávou, které klub užívá, přispívá naše společnost poradenskou službou, která vede ke zvýšení standartu travnatého povrchu na hracích plochách.

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Není třeba zastírat, že pro obchodní společnost je důležitý obchod. To je to, co nás živí, nicméně od počátku naší činnosti v roce 1995 jsme se snažili k našim obchodním partnerům najít co nejbližší vztah. Proto kluby a jejich hřiště založené a udržované z našich osiv bereme tak trochu jako „naše děti“. Jak jsem se již zmínil, snažíme se jim tedy nabídnout kvalitní produkty, maximálně sofistikovaný servis a poradenství. Každé takové hřiště je pro nás vizitkou naší práce a FC Vysočina je po řadu let jedním z nich.  

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Od útlého dětství  jsem se fotbalu věnoval aktivně a fotbalové tréninky jsem střídal společně s těmi hokejovými. Poté přišlo pro mě nepříjemné zranění nohy a aktivní sportování jsem  musel pověsit na hřebík. V současnosti už se věnuji sportu relaxačně a to pouze sporadicky, nicméně fotbal mi v srdci zůstal a velmi rád sleduji zejména televizní utkání Champions League a anglické Premier League.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?
V minulé sezóně jsem bohužel žádný domácí zápas Vysočiny neviděl, ale neuniklo mi moravské derby  se Zbrojovkou na konci sezóny, kde Vysočina v Brně uhrála důležitý bod, i když měla podle průběhu zápasu určitě na víc.

Navštěvujete zápasy české reprezentace, českých klubů v evropských pohárech, popř. jste vyrazil i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Ano, zápasy české reprezentace i českých klubů v evropských soutěžích si rozhodně nenechávám ujít, pokud mám tu příležitost. V minulosti jsem navštívil například utkání Ligy mistrů mezi Viktorii Plzeň a FC Barcelona nebo nedávno utkání Evropské ligy mezi Spartou a Villarealem. A musím uznat, že české týmy jsou rok od roku lepší a mohou se měřit i se skutečnými giganty evropské fotbalové scény. Na zápase české reprezentace jsem byl naposledy v roce 2012, kdy jsme hráli v Olomouci se Slovenskem a vyhráli 3:0. Reprezentanti podali velmi slušný a pohledný výkon a atmosféra byla tehdy také výborná.

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Abych pravdu řekl, úplný přehled o všech výsledcích dalších týmů Vysočiny nemám. Trochu v průběhu sezóny sleduji, jak si vede juniorský tým.
Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku?
Po odehraných utkáních tohoto ročníku musím bohužel konstatovat, že mužstvo Vysočiny do této sezony nevstoupilo příliš šťastně. Přesto věřím v sílu jednotlivců i celého mužstva, a že s přispěním toho fotbalového štěstíčka  se výkony budou jenom zlepšovat.

Který zápas se Vám nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
V dosavadním průběhu sezony se mi nejvíce líbil duel s Jabloncem, kdy na hráčích Vysočiny byla znát veliká touha po zisku bodů pod novým trenérem. Největším zklamáním pro mne naopak byl zápas s Karvinou, kdy Vysočina nebyla schopna vstřelit branku z vyložených situací a v opačném gardu domácí Karviná předvedla maximální efektivitu v koncovce.

Kteří hráči současného týmu náleží mezi Vaše oblíbence?
Jednoznačně Lukáš Vaculík, který podává pravidelně dobré výkony a je tahounem celého mužstva. Dále jsem zvědavý na všechny hráče, kteří do týmu přišli v letní pauze. Obměna týmu byla docela velká.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?
Rozhodně bych v kádru uvítal zpět útočníka Murise Mešanoviće.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu?
Bylo by příjemné, kdyby Vysočina podala výkon, který by poprvé v letošním ročníku přinesl plný bodový zisk před domácím publikem. Domnívám se, že splnění snu všech domácích fanoušků není nemožné, protože soupeř, kterým je fotbalový klub Bohemians Praha, zatím v tomto ročníku podává velmi kolísavé výkony a na hřišti soupeřů zatím nevyhrál. Doufám, že tento duel bude atraktivní pro všechny fanoušky fotbalu, nicméně mým přáním zůstává, aby se  po závěrečném hvizdu rozhodčího  radovali ze zisku dvou bodů příznivci domácího celku.

Partnerem rubriky je restaurace TŘI KNÍŽATA, kterou naleznete na Masarykově náměstí v Jihlavě

o ADAM – zahradnická, a.s.

ADAM – zahradnická, a.s. je specializovanou velkoobchodní společností nabízející mimo jiné ucelenou produktovou řadu nazvanou Adam – TRÁVNÍKY.

V  roce 1995 jsme začali na českém trhu nabízet široký sortiment travních osiv holandské firmy Barenbrug. Poptávka klientů a rozvoj trhu nás na přelomu století vedl k rozšíření nabídky o trávníková hnojiva a rozmetadla hnojiv, následně i o dovoz travních drnů pro různé účely od rodinných zahrad přes veřejné plochy až po profesionální sportoviště. V roce 2007 jsme také začali testovat výrobky francouzské firmy PRP technologies pro travnaté plochy. Výsledky těchto testů byly tak překvapující, že tyto produkty byly již na jaře 2008 nabídnuty našim klientů ke zlepšení kvality jejich travních porostů.Naší snahou je nabízet svým zákazníkům kvalitní produkty, u nichž jsme schopni zajistit vysokou míru servisu a poradenství. To nám také umožňuje vytvářet dlouhodobé, úzké vztahy s našimi dodavateli i odběrateli.

www.adamza.cz/travniky

 
Aktuálně

Filip Vedral: Čtvrté místo představuje velkou motivaci pro jarní část

Stoper Filip Vedral byl fanoušky a návštěvníky klubového webu zvolen nejlepším fotbalistou FC Vysočina za podzim 2023. Zvítězil s minimálním náskokem šesti bodů na zkušeného středopolaře Matúše Lacka, třetí pozici obsadil český reprezentant U20 a nejlepší střelec FCV – křídelník Lukáš Fila. S kapitánem týmu vám samozřejmě rádi přinášíme rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu