08.04.2007, Miroslav Fuks

Kadlec: „Ještě není nic ztracené, o postup se porveme!“

Kadlec: „Ještě není nic ztracené, o postup se porveme!“Ani návrh klíčového obránce Michala Kadlece do sestavy FC Vysočina k úspěchu na Žižkově nepřispěl. Po zápase jsme ho požádali o zhodnocení tohoto důležitého utkání. „První půle byla vyrovnaná. My jsme byli nebezpeční zejména v křídelních prostorech, chyběla nám však kvalitní finální přihrávka. Ve druhé půli nás však Žižkov přehrál a byl o ten gól lepší. Přesto jsme v závěru měli dvě příležitosti, ze kterých jsme mohli alespoň vyrovnat.“

 
Jak se ti skoro po dvouzápasové pauze hrálo?

Ten výpadek na mně snad nebyl znát, hrálo se mi docela dobře. Nyní po zápase je však nálada velmi špatná, tudíž těžko mohu být nějak spokojen.

Kteří ofenzivní hráči Žižkova byli nejvíce nebezpeční?

Nejvíce určitě hrozil Švancara, který se dokázal prosazovat díky technice a velké přehledu. Jen mne mrzí, že jeho úvodnímu gólu předcházela zcela evidentní ruka Kaloda, který takto míč přistrčil volnému Švancarovi.

Před poslední třetinou soutěže ztrácíte na postupové příčky 4 body? Jak moc se vám vzdálil postup?

Ve hře je ještě velká spousta bodů a naši soupeři určitě nebudou vyhrávat věčně. My se nyní musíme maximálně soustředit na páteční domácí zápas s Vítkovicemi. V něm musíme bezpodmínečně zvítězit a pokusit se nastartovat vítěznou sérii. Určitě ještě není nic ztracené. Za sebe i spoluhráče mohu slíbit, že se o postup porveme!

 
Související
Aktuálně

Permanentkáři FCV, pro část z vás máme na stadiónu místo!

Po časech epidemie se konečně rozběhly české fotbalové soutěže, ovšem stadióny pod vlivem vládních opatření své brány nemohou otevřít dokořán. Dle ligového protokolu je na nich aktuálně místo pro zhruba 150 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme i... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 16:00
FC Vysočina Jihlava
SK Slovan Varnsdorf
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu