M-soft
 
19.04.2006, Redakce

Jihlavské zastupitelstvo schválilo dokončení I. etapy rekonstrukce stadiónu!

Jihlavské městské zastupitelstvo včera (tj. úterý v 18.4.) na svém pravidelném zasedání schválilo dokončení I. etapy rekonstrukce stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici! Byl tak deklarován zájem města dokončit celý rozpracovaný projekt do podoby důstojného fotbalového stánku. Svého úplného dokončení se tak dočká krytá tribuna pro 2.428 diváků a oba rohové objekty, ve kterých vzniknou sociální zařízení a bufety pro diváky, chybějící administrativní prostory a ubytovací kapacity pro mládežnické a profesionální hráče. Dále bude vybudováno vnitřní parkoviště pro 135 vozidel a nový nájezd k němu z Rošického ulice. V neposlední řadě se opravy dočká vnější oplocení směrem k rodinným domkům v Jiráskově ulici.

 
Celkové náklady na kompletní I. etapu prací se pohybují kolem 170 mil. Kč. V rámci její první části již bylo provedeno kompletní umělé osvětlení, hrubá stavba tří pater rohového objektu, inženýrské sítě a základové konstrukce pod budoucí tribunu a druhý rohový objekt. V současné době se stavbaři připravují na realizaci nové tribuny a hrubé stavby druhého rohového objektu, což by mělo být dokončeno zhruba v polovině července letošního roku. "Odhaduji, že celá I. etapa bude završena do konce září 2006. Zdroje dofinancování této etapy se nyní zvažují z více variant, přičemž se dále hledají i státní dotace," řekl nám ředitel FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis, který dodal: "Velmi si rozhodnutí zastupitelů vážíme a děkujeme jim za ně. Uděláme všechno pro to, abychom na zrekonstruovaném stadiónu i v budoucnu nabízeli vrcholový fotbal pro obyvatele celého regionu."
 
Aktuálně

U19: Remizovala na hřišti Viktoria Plzeň

Tým starších dorostenců FC Vysočina Jihlava vedený Kamilem Průšou remizoval na hřišti Viktorii Plzeň 2:2 (1:1). Mezi střelce FCV se zapsali Karel Pojezný a Jan Růžička. Po utkání ukořistili Jihlavští bod navíc, když zvítězili v penaltovém rozstřelu 3:4 Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu