21.09.2014, Miroslav Fuks

Jihlava bude hostit reprezentační duel U18: Česko vs. Belgie!

Jihlava bude hostit reprezentační duel U18: Česko vs. Belgie!Po dlouhých patnácti letech se do Jihlavy vrací mezinárodní fotbalové utkání! V úterý 23. září si nenechte ujít přípravné fotbalové utkání reprezentačních výběrů Česka a Belgie ve věkové kategori U18. Tento duel se uskuteční na stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici od 18:00 hodin. Vstupné na utkání je zcela zdarma!

 

Tým trenérů Pavla Malury a Pavla Hoftycha bude, stejně jako belgický výběr, trávit soustředění v Jihlavě a okolí. I proto se odveta dvou zemí se lvem ve znaku uskuteční ve čtvrtek 25. září od 15:30 hodin v Polné.

V širším kádru české reprezentace figuruje hned dvojice fotbalistů FC Vysočina – stoper či defenzivní záložník David Štěpánek a útočník Jiří Klíma. Bohužel, Jiří Klíma se z reprezentačního srazu musekl ze zdravotních důvodů omluvit.

 
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu