17.10.2017, Miroslav Fuks

Jaroslav Janoušek: Pevně věřím v tříbodové vítězství

Jaroslav Janoušek: Pevně věřím v tříbodové vítězstvíFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na společnost VIANOR, která v Česku provozuje síť profesionálních auto-pneu center. Dotazy jsme položili panu Jaroslavu Janouškovi, obchodnímu manažerovi jihlavské provozovny.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
Naše firma podporuje jihlavský fotbal již od roku 2013. Spolupráce s FC Vysočina začala přezutím pneumatik pro legendárního gólmana Jaroslava Blažka, který v té době za Jihlavu chytal a navštívil naši servisní prodejnu.

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Fotbal celkově je sportem číslo jedna ve světě. Je potřeba podporovat tento sport i u nás. Jihlava si určitě zaslouží nejvyšší fotbalovou soutěž. Proto pevně věřím, že ve zbylých zápasech nasbíráme co nejvíce bodů a vyšplháme se v tabulce I. ligy vysoko. Jak jsem již zmínil, podpora ze strany naší firmy započala v roce 2013. Od té doby náš auto – pneu- servis VIANOR přezouvá vozy FC Vysočina. Naše spolupráce se rozšířila také o firemní slevové karty, které využívají hráči a vedení klubu.

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Fotbal jsem nikdy závodně nehrál, spíše jen tak občas pro zábavu, kamarádské utkání. Vztah k fotbalu mám veskrze pozitivní, především jako pasivní konzument.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Domácí utkání FCV navštěvuji. Na venkovním utkání jsem bohužel nebyl a to z časových důvodů.

Navštěvujete zápasy české reprezentace, českých klubů v evropských pohárech, popř. jste vyrazil i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Bohužel. Zápasy sleduji převážně s přáteli u televizní obrazovky. Každopádně vždy držím palce české reprezentaci. Občas se rád podívám na zápasy odchovance Honzy Klimenta, kterého znám osobně.

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Okrajově se snažím sledovat i další mládežnické kategorie FC Vysočina. Je to přeci naše budoucnost.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku?
V letošním ročníku se chlapcům příliš nedaří. Každopádně nezbývá než doufat a věřit, že nastane zlepšení, tým bude sbírat body a nejvyšší fotbalová liga u nás zůstane i nadále.

Který zápas se Vám nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
Nejvíce se mi líbil napínavý zápas proti Spartě, v němž Jihlava vyhrála. Dále s Viktorií Plzeň, ale bohužel jsem z něj odcházel trochu rozčílený. Líbila se mi předvedená hra a bojovnost kluků, bohužel výsledek a závěr zápasu nebyl nejlepší.

Kteří hráči současného týmu náleží mezi Vaše oblíbence?
Na tuto otázku odpovím jednoznačně Honza Hanuš, protože bez kvalitního gólmana by to nešlo…

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?
Nějakého střelce, ať Harise Harbu, či Stanislava Tecla.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu?
Pevně věřím v tříbodové vítězství, na skóre nezáleží.

Partnerem rubriky je restaurace TŘI KNÍŽATA, kterou naleznete na Masarykově náměstí v Jihlavě

o společnosti VIANOR

VIANOR (jehož vlastníkem je společnost Nokian Tyres) je největším servisním řetězcem v severských zemích. Ve Skandinávii, Pobaltí, Švýcarsku a v dalších státech Evropy a rovněž tak v USA dnes existuje již téměř 1,500 provozoven. Rychlý růst zažívá VIANOR v regionu střední a východní Evropy, zejména také v České a Slovenské republice díky společnosti GPD, která se v roce 2008 stala provozovatelem sítě profesionálních auto-pneu center VIANOR. Auto-pneu servis v Jihlavě byl otevřen v dubnu 2008. Se svými 11 servisními stáními se řadí k největším nezávislým auto-pneu centrům v Česku.

Navštivte náš profesionální autoservis a pětihvězdičkový pneuservis v Jihlavě na Znojemské ulici. Kromě přezutí pneumatik můžeme nabídnout také kontrolu geometrie, servis klimatizace, výměnu brzdový a podvozkových komponentů či provozních kapalin a další veškeré auto-servisní úkony. Navíc Vám nabízíme službu „Pneuhotelu", která obsahuje nejen uskladnění pneumatik, ale také jejich dokonalý servis včetně mytí a montáže.

www.vianor.cz


 
Související
Aktuálně

Vysočina proti Opavě bez bodu

V zápase 7.kola Fortuna národní ligy domácí Vysočina na slezský celek nestačila a z duelu tak odešla s prázdnou. Po bezbrankovém prvním poločase si po přestávce připsal vlastní gól Tomáš Vlček, na kterého pak navázal ještě trefou Josef Celba. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu