12.03.2019, Miroslav Fuks

Jak to vidí ředitel?

Jak to vidí ředitel?Vážení příznivci kulatého nesmyslu na Vysočině.😊 Tak nám to zase začalo. Čekání bylo dlouhé, ale alespoň jeho ukončení bylo šťastné. Se Znojmem jsme dokázali zvítězit až v závěru díky proměněné penaltě našeho kapitána.

 

V obou zápasech se opět ukázalo, že náš tým má kvalitu na špičku druhé ligy a zároveň se ukázalo, že vyjma utkání s nejlepšími týmy soutěže se můžeme porazit hlavně my sami. To se nám v zápase s Táborskem skoro i povedlo.

V našem týmu je několik na druhou ligu nadstandardních hráčů, od kterých čekáme, že vezmou v rozhodujících okamžicích odpovědnost na sebe, tým povedou a utkání rozhodnou. To se bohužel v Táboře nepovedlo. Jak Kuba Petr, tak Standa Klobása řešili své samostatné nájezdy fotbalově. Hledali Jirku Klímu, aby uklízel do prázdné brány, ale obě řešení byla těžší, než samostatné zakončení a gólem neskončila.

Snad si do zápasu se Sokolovem všichni kluci uvědomí, že musíme střílet góly a kudrlinky si můžeme dovolovat, až povedeme 2:0. V Táboře jsme měli šancí dost a jeden vytěžený gól je zkrátka strašně málo. Proto také remíza tak mrzí. Kluci hráli naplno, bojovali, ale chce to ještě větší kvalitu v poslední třetině hřiště a větší touhu po gólech. V sobotu před reprezentační pauzou zkrátka vyhrajeme a volno si tak užijeme v klidu.😊

Přeji všem hezký sportovní zážitek. FCV do toho!

Honza Staněk

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu