M-soft
 
10.04.2018, Jan Staněk

Jak to vidí ředitel?

Jak to vidí ředitel?Tak to byly emoce! Chudák Kamso opouštěl hřiště v slzách za potlesku olomouckých diváků – všichni tak nějak cítili, že jeho vyloučení nebylo fér. Pravda, sice nebyl na hřišti úplně dlouho, přesto byl ale dost vidět. Co si budu pamatovat já? Čert vem dvě necitlivé žluté karty. Kamso byl do svého vyloučení možná náš nejlepší hráč, a to hrál v lize svůj první zápas v základní sestavě!

 

I přes přísné vyloučení to byl více než slušný začátek jeho angažmá na Vysočině. I když si teď jeden zápas odpočine, nelze než mu nepopřát „jen tak dál!“.  

Určitě stojí za upozornění i způsob, jakým jsme se v tom zápase poprali s oslabením. Místo, abychom zalezli a hráli jen na brejky, přidali jsme obrátky a zaskočili jsme Hanáky svou aktivitou. Za své nasazení vstřelil zaslouženou branku Pavel Dvořák. Způsob, jakým jsme k remíze dospěli, by měl být tím nejlepším povzbuzením do zápasu se Zlínem a i pozvánkou pro Vás diváky! Určitě je důležité, že jsme zastavili sérii dvou porážek.

K té jablonecké se vracet nechci, byl to zápas blbec, kdy Jablonci vyšlo vše a nám nic. S Jabloncem budou mít problém větší mužstva, než jsme my. K zápasu s Ostravou se pak chci vracet ještě méně. Přestože jsme ten zápas neodehráli dobře, paradoxně jsme mohli vyhrát a již uhasit naděje Baníku na záchranu. Já doufám, že Jirka Klíma si své branky nechává na důležitější okamžiky, než byl zápas v Ostravě. Pokud chce být ligovým útočníkem, musí pracovat na tom, aby takové góly dával.

Závěrem snad mohu jen dodat, že bojovnost, srdce a nasazení ze zápasu s Olomoucí ve mně upevňuje přesvědčení, že pátek 13. bude smutným dnem pro Ševce, ne pro nás. FCV do toho!


 
Související
Aktuálně

Program zimní přípravy FC Vysočina

Fotbalisté FC Vysočina ve čtvrtek absolvovali poslední trénink v letošním roce a rozešli na vánoční dovolenou. První tým se znovu sejde až v pondělí 7. ledna 2018 na prahu zimní přípravy. Ta nabídne množství tréninků a zápasů pod vedením nového kouče Radima Kučery. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu