21.09.2017, Jan Staněk

Jak to viděl ředitel?

Jak to viděl ředitel?Milí sportovní přátelé,

jistě znáte ten den, kdy Vám nevychází vůbec nic, a těšíte se, až večer usnete a ten den bude za Vámi. Já se tak cítil po Jablonci, i když se mi ten den dařilo normálně. Bohužel, tyto pocity mi přinesli naši fotbalisté. Je to zvláštní úkaz fotbalu, že existují zápasy, kdy je z formy všech 11 hráčů.

 

Úděl nás fanoušků je to přežít. Abychom nesoudili příliš přísně, je na místě se zeptat, jak by zápas dopadl, nebýt i trochu smolného vyloučení hned na začátku utkání? Přestože to byl pouze úvod utkání, nic nenasvědčovalo, že bychom nemohli uspět. Hráči nicméně pocítili, že takové výkony jako v Jablonci nechceme, dostali jasně najevo, že chceme vidět zaujetí v jejich hře, a že proti Ostravě musí bojovat na 100%. Pak jde odpustit, když se nedaří.

Před Baníkem však mysleme na náš domácí zápas s Duklou. V prvním poločase převaha, jakou by nám záviděl leckterý klub ze špice tabulky. Druhý poločas už to trochu drhlo, zase ale přišly branky a euforie nakonec. Těšme se na Baník, že si zakřičíme gól při utkání, ale hlavně, že po zápase budeme brát všechny tři body.

Tak fanděme proti Baníku jako o život a já pevně věřím, že v neděli večer budeme moct na Jablonec zapomenout.

Jan Staněk

 
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu