10.08.2010, Miroslav Fuks

Hřiště v Antonínově Dole se už chystá na fotbalisty!

Hřiště v Antonínově Dole se už chystá na fotbalisty!Nové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy už je krásnou realitou! Na místě původního travnatého hřiště se zelená perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním a probíhají poslední úpravy. Nic nebrání oficiálnímu otevření hřiště, které je naplánováno na sobotu 21. srpna. První fotbalový výkon provedou členové přípravek FC Vysočina.

 

Hřiště v Antonínově Dole představuje důležitou investici vedení FC Vysočina do tréninkového zázemí svých mládežnických týmů. Jihlavský klub do nich vložil půl milionu korun, což činí zhruba 90% všech nákladů na realizaci. Zbývající prostředky zajistil vlastník areálu, tedy místní oddíl TJ Sklo Bohemia.

Na hřiště zbývá usadit branky, namontovat nové střídačky a provést nátěr fasády budovy kabin, která se dočká i vnitřní výmalby. Doplňme, že v sousedství hřiště navíc vznikla menší travnatá plocha pro přípravu brankářů či rychlostní tréninky.

 
Aktuálně

V pátek proti Líšni za třemi důležitými body!

FC Vysočina potřebuje zvítězit. Po dvou úvodních zápasech bez bodového zisku chce mladý jihlavský tým vybojovat tři body v domácím utkání proti SK Líšeň. Brněnský celek ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE působí teprve druhým rokem, ale jeho start do nového ročníku je diametrálně odlišný oproti FCV. Důležitý duel vypukne v pátek 18. září od 18:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FC Vysočina Jihlava
SK Líšeň
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu